Domů           Semináře           Duchovní Hygiena       Channeling       Galerie       Kontakt   

KONTAKTUJTE NÁS: prozreniandelu@seznam.cz

Navrácení těl

do aury

3 těla z aury nám mohou velmi lehce zmizet a to tak, že vám je prostě někdo vezme. Kdo? No mohou to být temné entity a to proto, že vám do nich mohou vkládat prográmky na manipulaci, implantátky… prostě nějakou lumpačinu.

Dalším, kdo vám tělíčka může vzít je třeba vaše duše, bytosti světla, Bůh. Proč? Chtějí vás na něco upozornit, něco vám říci, protože jakmile přijdete o svá tělíčka, cítíte se unavení, může vás bolet hlava…prostě není vám dobře. Pokud to jsou bytosti světla, zamyslete se, co jste poslední dobou udělali, jaká rozhodnutí, nebo činy jste vykonali a asi to nebylo ono. Jestli tu není někdo, komu máte pomoci… Když se jich zeptáte, ta myšlenka vám přijde, a nebo nemusí, nebuďte kvůli tomu rozhození.

Natáhněte ruce dlaněmi vzhůru. Mezi ruce a vaše tělo si stáhněte zlatou oponu. Prosím o navrácení mého prvního těla do mé aury. Můžete ucítit teplo v dlaních, mravenčení, tlak, jako by vám do nich opravdu něco spadlo, nebo vůbec nic necítíte, ale to tělíčko tam prostě máte! Pomyslně si ho skrze tento zlatý závoj (filtr) navracím zpět. Prostě si představte, že si ho do té aury připlácnete. Takto postupujte se všemi třemi tělíčky.

Domů           Semináře           Duchovní Hygiena       Channeling       Galerie       Kontakt