Jdi na obsah Jdi na menu
 


Volání o POMOC

Drazí, již delší dobu k nám chodí informace od bytostí světla ,kde nás žádají o pomoc pro naší Zemi. Věříme, že tyto informace jsou velmi důležité a víme, že i vy máte otevřené srdce a rádi nám s tím pomůžete. V jednotě je síla.heart

angel-choir-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.11.2015

Naši milovaní, prosíme o energie lásky pro JAPONSKO !! A lásku a naději všem obyvatelům Japonska.

23.11.2015

Prosíme o energie lásky planetě Zemi. Dnes o půlnoci dorazí další loď tentokrát Vakturiánů. Budou evakuovat své potomky. Tyto dvě prosby spolu úzce souvisí. Moc děkujeme

20.10.2015

Prosíme všechny o velkou pomoc pro ISLAND. Co nejvíce lásky a světla jak lidem tak celému ostrovu. Díky wink 

12.10.2015

Dnešní prosba se týká  „Madejry“. Prosíme tedy všechny.

Pošlete tolik lásky a světla kolik můžete. Moc děkujeme všem

26.8.2015

Neptun prosí opět o čištění Rudého moře, viděly jsme velkou ropnou skvrnu.

12.8.2015

Drazí dnes přišlo volání o pomoc pro Lucembursko.

14.7.2015

Další volání od Neptuna. Tentokrát prosí o pročištění Rudého moře . Děkujeme všem, kteří pomáhají smiley

6.7.2015

Drazí, dnes jsme zaznamenaly velmi silnou vlnu negativních energií. Při zjišťování odkud jdou, a co je třeba udělat, přišla tato výzva a vysvětlení od Kryona:  Vyzýváme všechny lidi, aby si udělali silnou osobní ochranu, proti negativním energiím, které k Zemi vysílají mimozemské entity ze severní části Síria za účelem zmobilizovat temno a vyslat ho do boje.

První opatření jsme s pomocí bytostí světla již udělaly, včetně posílení transformačního deštníku okolo Země a ochrany celkově. Od Kryona přišla jakási modrofialová čepice, kterou jsme nasadily na Sírius, ale nic to nemění na výzvě o osobní ochranu. Dále vás prosíme, abyste k Síriu vysílali vlnu lásky. Doporučení pro ochranu:  spustit na sebe zlatou síťku (závoj) a ukotvit !

1.7.2015

Dnes přišlo několik proseb… takový balíček.

Poseidon prosí o čistící energie pro jižní moře, středozemní moře, a Úpu.

Takže posíláme světlo a lásku my s Kačenkou vytváříme světelné koule, které vhazujeme do vody. Tyto koule se nám v dlaních vytváří, a rostou, jak nám je andělé naplňují láskyplnými energ. Můžete každý, dle své představivosti.

Řeku Úpu máme čistit už od jejího začátečního pramene, až do severského moře. Děláme to tak, že na konec řeky, kde se vlévá do severského moře, dáváme zlatý filtr. Jakousi zlatou oponu a začínáme zlatým světlem vytlačovat od pramene všechny neláskyplné energie, až k této zlaté oponě, která vše filtruje na lásku…do severského moře již odchází jen pročištěná voda. Takto jsme čistily před nějakou dobou i Dunaj.

Dále přišla prosba o čištění Jablonce nad Nisou, Tuniska.

I zde můžete pomoci prozařováním lásky a světla. Můžete stahovat zlaté světlo, nebo zase shazovat energetické zlaté čistící koule. Či posílat světlo a lásku.

Děkujeme za pomoc heart

 2.6.2015

Dnes k nám přišel Neptun s prosbou o vyčištění severského moře.

Stačí  vyslat energie světla a lásky do vod severského moře a prozářit ho až na samé dno od všech neláskyplných energií. Děkujeme

25.6.2015

Dnes přišla prosba od Boha, abychom se zaměřily na Mladou Boleslav. Pod ní je ložisko negativních energií od mimozemských bytostí, které je potřeba prosvětlit láskou a světlem. Není třeba vědět, kde je a jak vypadá. Světlo si svou cestu najde. Za pomoc velmi děkujeme.

Zároveň s touto prosbou přišla další, o poslání světla a lásky Ekvádoru.