Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zbavte se všech zvyků

27. 4. 2017

Otevřete svá srdce a odstraňte veškeré programy a vzorce. Držíte se jich v bolestech a krutostech, jelikož tuto emoci vy všichni znáte a na lásku jste zapomněli. Vy nevíte, co je to láska, a proto se jí bojíte. Krutost, strach a bolest znáte moc dobře, proto se jí stále držíte, ale vaše duše si už přeje být otevřená. Přeje si, aby srdce, tělo i mysl byly otevřeny o přijaty samotným Bohem. 

Vy stále v sobě nosíte vzorce a programy bolesti. Nemějte strach z lásky. Je to čistá láska, harmonie, rovnováha a svoboda. Svoboda těla, mysli a duše. To je láska. To jsem já. Já, Bůh. 

Zbavte se všech zvyků a všech nálepek svých životů. Lepili jste bolest bolestí, a vždy jste vykročili ruku v ruce v bolesti a ve smutku, místo abyste s láskou přijali lásku, která je nabízena. Vaše těla už vám to dávají najevo. Bolest a strach není vaše cesta.

Otevřete svoji náruč a lásku v lásce a pojďte směrem do pravdy své, svého srdce, do svého nitra. Nikdo tě nikdy neopustil, jak vám bylo předkládáno církví, otcem i matkou. Buďte milovaní. Milujte sami sebe a tyto nálepky bolesti a smutku sejměte ze sebe! 

Odstraňte veškeré vzorce i programy, veškeré zvyklosti, kterých se držíte, držíte a držíte, protože bolest znáte, protože bolest mysli, těla a srdce tak dobře znáte. A proto se jí držíte…

Máte strach vystoupit, protože nevíte, co je to láska, co je to světlo, ale tvá duše i vaše tělo to ví. Jenom vaše mysl má strach. Odstraňte proto veškeré tyto programy ze své mysli, ze svého těla. 

Vykroč srdcem a duší. Uvědom si, že jsi to ty a jenom ty, kdo dokáže toto ze sebe smýt. Tyto kříže, tuto bolest, tento strach. Tyto nálepky máte nalepené všude kolem sebe, i v auře, i v prostoru. Bolest není vaše cesta. Láska a světlo je váš posun. Jen si dovolte odstranit tuto bolest svých rodičů, svého těla. Odstraňte ze sebe sebetrýznění. Láska a světlo vám vše přináší.

Váš Bůh, vaše duše