Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propojte se s aktivačními kódy

4. 1. 2017

Naši milovaní, energie, které sem již plně proudí a zesilují silou lásky, otevřely na zimní slunovrat, v tento nádherný lineární čas v 11:44 hod brány Země, vesmíru a lidstva. Tyto brány ukrývají veliké nádherné láskyplné krystaly, jak ve vás, tak v Zemi i ve vesmíru. Tyto krystaly nesou v sobě aktivační kódy a začínají se plně propojovat s vámi všemi a vy si začnete vzpomínat, že jste jedna rodina a že nesete sílu lásky.

Každý z vás ve svém kódu nese tento proces svého vlastního vzestupu. Tento proces se plně aktivoval a je propojen s vámi všemi, s námi i s láskyplnými mimozemskými bytostmi, které sem plně proudí a s láskou vám všem nabízí svoji pomoc.

Tyto kódy vám napomůžou nahlížet do svého nitra a nacházet sami sebe. Tyto krystaly nesou v sobě vesmírnou energii světla a lásky. Začnou vyzařovat na povrch Zemský a vy všichni tyto vibrace ucítíte.

Otevřely se brány vašeho vnímání. Vy jste s láskou dali svolení přístupu tak, abyste se mohli plně propojit s touto energií samotného Boha, svého Božství. Tyto nádherné láskyplné bytosti k vám rozesílají tou nejsilnější silou lásky energie vašeho posunu. Otevřete svá srdce, svou náruč a přijměte tuto květenu vědění, která se nabízí s pomocí Boží tak, abyste mohli plně aktivovat sami sebe, kódy svého vnitřního já.

Jsou to informace, které vás zavedou do vašeho vlastního vnitřního já a propojí vás s vaším vyšším já tak, abyste mohli plně komunikovat sami se sebou a propojit se s každou buňkou vašeho fyzického těla.

Do blízkosti vaší planety připlouvají nádherné mimozemské koráby z Orionu a stále tu jsou mimozemské energie ze Síria, Luny a Plejád. Tyto energie se zde stále propojují s vaší DNA a napomáhají vám plně si vzpomenout na vaši čistotu, lásku a váš prvopočáteční postoj energií, propojení sami se sebou. Napomáhají vám plně si vzpomenout, že jste čistá láska.

Nastavte náruč, propojte sami sebe a staňte se rovnováhou mezi nebem, Zemí a vámi. Spojte každou buňku sebe sama tak, abyste se mohli plně propojit s těmito energiemi Božího vzestupu vás i planety.

Tyto energie, vás propojují se samotnou Zemí, s těmito krystaly, které se začnou aktivovat a napomáhají vám uzdravovat tělo, mysl i ducha. Tyto nádherné láskyplné bytosti, které nejsou jenom kolem vás, ale jsou všude kolem celé planety Země i ve vesmíru, rozzařují energie lásky a plně je s vámi propojují a tato energie vámi plně proplouvá.

Dovolte si uzdravit vaše těla mysl i ducha. Dovolte každé buňce vašeho těla, aby se plně synchronizovala s buňkou, která je kolem buňky a buňkou kolem buňky. Dovolte svým energiím se plně propojit s vaší buněčnou energií vašeho těla. Vaše oči se plně propojí s vaším vědomím a začnou nahlížet na vás i na svět jinou úrovní, jiným úhlem.

Naslouchejte svému tělu, co vám praví, naslouchejte svým vibracím, co vám nabízejí. Otevřete obzor svého vnímání a nastolte kolem sebe klid a mír, rovnováhu tak, aby vaše tělo mělo možnost se plně uzdravit a uchopit svou vnitřní sílu svého vlastního zdroje tak, aby plně propojilo vaše tělo, mysl i ducha a vy jste mohli ruku v ruce s bytostmi světla a s každým z vás plně pomoci těm, kteří zde na Zemi ještě tápou ve svých vlastních myšlenkách strachu.

Propojte se moji milovaní a vejděte na povrch zemský, vy, moji milovaní, pracovníci světla a lásky. Opusťte zónu strachu a vyjděte na povrch lásky a světla. Vždyť je to obzor, vždyť je to láska, vždyť jste to vy. Vy všichni moji milovaní otevřete náruč a srdce a pomozte těm, kteří stále ještě hledají. Opusťte strach, opusťte ulity svého vnitřního strachu a uchopte svojí vnitřní sílu a lásku, kterou v sobě máte.

Mějte pevnou vůli jít za tím, kým jste. Za svým slovem, činem a myšlenkou. Stůjte si za svým názorem. Stůjte si za tím, kým jste a otevřete se a pomozte moji milovaní sami sobě a všem okolo vás. Ukažte jim, že i oni dokáží nahlížet sami do sebe a začnou si vzpomínat, že i oni jsou stejná láska jako jste vy.

Uchopte tuto sílu, tuto energii. Je to láska, je to světlo, je to vibrace Boží pomoci a my všichni jsme zde pro vás. My všichni vám pomáháme, vždyť jsme jedna rodina. Vždyť jsme všichni vším a všichni jste všechno a vzpomeňte si, že v jednotě je síla.

Uchopte sílu lásky a propojte se se svým vnitřním i vnějším zdrojem svého vnitřního já a se svým zdrojem lásky. Vzpomeňte si. I vaše buňky si začnou vzpomínat a začnou vám ukazovat cestu, kudy máte jít. Propojte se s námi. Zázraky začínají. Ale uvěřte tomu tak, že ten zázrak jste vy. Vy jste ten Boží zázrak.

Začněte zářit tou nejsilnější vibrací vašeho těla, vaší kůže, vašich buněk, vašich orgánů, celého vašeho bytostního já. Vaše tělo začne zářit tou nejsilnější vibrací světla a lásky. Vaše tělo začne znít tou nejkrásnější vibrací a tyto vibrace začnou uzdravovat vaše těla, Zemi i vesmír.

Vzpomeňte si, kdo jste. Pojďme ruku v ruce s Boží pomocí a s vámi za zdrojem lásky a světla.

Váš Bůh