Jdi na obsah Jdi na menu
 


Promluvy Ježíše k lidem Země z 14.1.2017

4. 2. 2017

 

Milovaný Ježíš teď stojí před každým z vás… Skrze jeho srdce do vašeho srdce plně proudí bezpodmínečná láska a vaše vědomí a podvědomí je plně napojeno. Toto Boží srdce Kristova vědomí skrze nás plně proplouvá a my plně nacházíme víru svou, sílu našich těl a našeho Božství. 

Záleží zcela na vás, moji milovaní, jakým způsobem se se mnou propojíte. Já stojím zde před vámi s tou nejkrásnější a nejčistší bezpodmínečnou láskou a propojuji se s vámi v jedno tělo, duši i mysl. Stávám se jedním z vás, moji milovaní. Ruku v ruce vám pomůžu. 

Pomohu vám nalézt sebe sama a víru vystoupit z pozadí a jít ruku v ruce, jako jsem šel já. Nikdy jsem se neohlížel okolo a kolem. Šel jsem s tím nejkrásnějším pohledem svého srdce a nahlížel bezpodmínečnou láskou do každého z vás. Šířil jsem s tou nejkrásnější energií tuto sílu, tuto lásku, toto Boží slovo. Posílal jsem je dál s nespoutaností, volností a svobodou. 

Mé srdce bylo naplněno Boží silou a vírou. Bylo naplněno tím nejkrásnějším a nejčistším Božím slovem a energii, které skrze mě šly. Nahlížel jsem s tou nejčistší láskou do vašich těl a ukazoval vám sebe samotné. A vždy záleželo a záleží jenom na vás, jakou silou si přejete nahlížet sami do sebe. Vzpomenout a rozpomenout si na své srdce, propojit se s vírou svou, s Božími vibracemi a frekvencemi, s energií vesmírnou i zemskou.

Věřte, že všichni vibrujeme bezpodmínečnou lásku. A když shodíte veškeré strachy, bolesti a krutosti, odsuzování a souzení, jste svobodní. Vaše mysl je čistá, vaše oči jsou propojeny se srdcem a skrze vás jde každým okamžikem vibrace síly lásky. 

Jsem zde pro vás. Jsem zde proto, aby se vaše energie mohly propojit s mými, aby se mé srdce propojilo s vašimi srdci. Objímám vás silou bezpodmínečné lásky, abyste se rozpomenuli sami na sebe.

Přijměte mě s láskou a já se stanu vaší součástí, moji milovaní. Vejděte společně se mnou do energií Božího posunu, slova a čistoty. Očistěte své nohy a pojďte bosky společně se mnou kráčet po této planetě, ruku v ruce, srdce v srdci. 

Staňte se sami sebou! Neschovávejte se sami před sebou! Shoďte masky sami před sebou!  Stůjte si sami za sebe a za svým slovem, činem a tvorbou vašich těl. Tato síla, tato víra v sebe sama, vás posune. 

Zázraky se konají. Věřte, že už to, že jste tady, je zázrak. To, že jste tady s námi a sedíte mezi mnou a sebou, je také zázrak. A záleží sice jenom na vás, jaké energie a co si z této bezpodmínečné lásky, z tohoto čistého světla vezmete a přijmete, ale vězte, že už není čas ztrácet čas, moji milovaní. 

Osvoboďte svoji mysl, tělo i ducha a vyjděte ze stínu a propojte se s kosmickou energii a kvantovými energiemi, které skrze vás plně proudí. Vždyť ony na vás čekají, mojí milovaní. A vy jste ti, kteří povedou sami sebe jako světlo, lucernu srdce a jako zvon. 

Propojte se, stůjte si sami za sebou. To je víra tvá, to je víra má. Mé srdce je vaším a vaše je mým. Nabízím vám pomoc a záleží na vás, jakým směrem se vydáte a jestli přijmete mě, nás. 

Tak pravím Já Ježíš.

Skrze vaše srdce proplouvá krásný diamant, který se rozzářil. Je to nádherné Ježíšovo srdce Kristova vědomí a opravdu, moji milovaní, záleží jenom na vás, jestli otevřete své brány a přijmete ho jako součást vás. 

Je to informace pro vás, s láskou předaná od bytostí světla. Milujeme vás

Jedno z mnoha poselství přijatých na našich seminářích.

Vaše Prozření andělů