Jdi na obsah Jdi na menu
 


Promluvy Boha k lidem Země.

1. 3. 2017

… Jsme vaší buňkou, jsme vaším posunem, jsme vaší korunou, jsme vašima očima i ušima. Jen si dovolte nahlížet a naslouchat správným směrem a opusťte staré energie, předsudky a omezení. Rozpusťte hranice mezi námi, které vám brání k plnému prozření.

Dovolte si nahlédnout za závoj beze strachu. Láska vám pomůže. Dovolte si podívat se za závoj zastření, který se v tuto chvíli již tenčí, skoro mizí, a vy dokážete nahlédnout do vibrací vašeho posunu a přijímáte veškeré informace vaší duše a plán vaší duše. 

Vaše cesta se stává jasnou, a vy jdete ruku v ruce s Boží energií v duši bez jakéhokoliv omezení, předsudků a odsuzování. Vaše vibrace se vlní, vaše duše zpívá, oči tančí. Propojte své tělo na hmotné úrovni tak, aby se začalo proměňovat v tekuté světlo, a vy jste vešli do nového diamantového těla Zlatého posunu vašich vibrací. 

Dovolte sami sobě aktivovat sami sebe. Dovolte přijímat skrze vás vaše hvězdy, informace. Dovolte sami sobě stát se nesmrtelnými. Prosím odevzdejte veškerá omezení. Váš posun je zde, Teď a tady. 

Realizujte svou úroveň vašeho posunu. Uchopte svůj meč a s velikou láskou pojďte s námi, ne jako bojovníci strachu, ale bojovníci světla a lásky. Uchopte tuto sílu, tuto moc, kterou jste někteří z vás i s láskou odevzdali a dobrovolně jste se podřídili. Teď už je čas nabýt svého vědomí, propojit svou mysl, tělo a duši a jít ruku v ruce vstříc svému poslání. 

Otevřete nejdříve oči a naslouchat sami sobě. Dovolte si posunout se. Dovolte si svůj posun. Staňte se srdcem svého vlastního zvonu, a staňte se srdcem hlavního zvonu. Staňte se písní Jednoty. Rozvibruje své srdce. 

Tak pomůžete i dál. Rozvibrujte srdce i druhých a zpívejte a tančete všichni stejnou písní. Tak nastane klid a mír vaší Země. Ještě je to dlouhá cesta mojí milovaní, ale vy to dokážete. Jelikož jste uchopili sílu svou, stali jste se sami sebou, stojíte si za svým slovem, za tím, kdo jste a bez jakéhokoliv váhání jdete cestou světla. Jdete bez jakéhokoliv odsuzování a posuzování druhých. Jdete silou lásky a posunu. Jste to vy. Jste srdce, píseň, jste vibrace tohoto hlavního zvonu. 

Ukažte, že i ostatní dokáží vibrovat stejnou písní jako vy. Jen jiným směrem a jinou zkušeností, ale věřte, že každý z vás dojde k nabytí poznání. Poznání sebe sama. To je Teď a tady důležité. Poznejte sebe sami tak, abyste dokázali přijímat pravdu svou, stát si za svým slovem a jít s láskou za svým posunem. 

Tato touha poznat sebe sama, najít sebe sama ve svém nitru, ve svém srdci, těle i mysli je důležitá. To je to, co teď a tady je potřeba učinit. Dovolte si nahlédnout beze strachu do sebe. Dovolte přijmout vibrace svého posunu a spojte své fyzické tělo s tělem světelným, s Božím posunem. 

Uchopte a zvedněte kotvy. Jen tak můžete vyplout na tuto cestu. Už není čas čekat. Zvedněte kotvy své lodi a poplujte silou lásky a víry v sebe sama k osvobození a propojení. Najděte úctu a sebeúctu sami k sobě. Važte si svých energií, které máte, a nedávejte je jen tak. 

S láskou přijměte nazpět veškeré energie, které jste dali, které jste předali, ať jste celiství.

Vložte do toho sílu lásky a propojte se srdcem a s láskou vyšlete impuls svého čistého záměru. Osvoboďte sami sebe, osvoboďte svou duši a osvoboďte Zemi i vesmír. Najděte tu sílu a víru.

Najděte sílu stát si za svým slovem a vírou. Svou energii Božího posunu můžeme propojit s nejčistším slovem. Je to vibrace takové síly, že vibruje celé naše tělo a vy jdete ruku v ruce silou své mysli a čistoty. Stojíte si sami za sebou, za svou silou, za svým slovem a tvorbou. 

Tolik vás milujeme. Milujte sami sebe bezpodmínečnou láskou bez jakýchkoliv podmínek. Milujte sami sebe, a tak můžete milovat i druhé. Bez jakýchkoliv podmínek milujte všechny kolem sebe a tvořte tak píseň vibrace lásky. Tanec svých těl, vibrací a propojení sebe sama. 

Dovolte si poznat sebe sama jako sílu a moc čisté láskyplné energie Božího posunu. Odevzdejte omezení, které vám brání poznat sebe sama, a přijměte se jako ten krásný krystal, který září tou nejčistší energii. 

Přijměte svá křídla. S láskou se vzneste a tou nejčistší silou svého srdce obejměte celý svět. Ukažte sami sobě, kdo jste, a že si stojíte za tím, kdo jste. S láskou obejměte sami sebe, jako čistou tvorbu Božího posunu. Obejměte každou bytost, která zde na Zemi chodí, připlouvá a spojuje vás dohromady jako jeden celek celého celku. 

Tak praví Bůh. Tak pravíte vy všichni.

.. jste rodina. Jste světlo. Jen každý s jiným čistým záměrem. Nikdo z vás není míň, nikdo není víc. Všichni jste jeden celek. Je zde posun, je zde vzestup, je zde síla, kterou je třeba uchopit. Každý z vás ji v sobě nese a každý z vás má jinou úroveň, jiné poslání.

Uchopte se jako paprsek světla a tento proud nechte plně proudit vaším fyzickým tělem, které se s láskou plně napojuje na vaše Božství, na vaše světelné tělo, na vaši mysl, duši, vibrace. Staňte se krystalem a obejměte celý svět tou nejčistší září, kterou dokážete z čistého záměru svého srdce rozzářit a prozáří. 

A věřte, že milovat umíte. Uchopte se a pojďte ruku v ruce s námi.

Milujeme vás. 

Náš Bůh, vaše duše a my všichni.