Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poselství Boha k lidem Země

1. 2. 2017

Miluji vás, nezapomínejte, že jsem zde pro vás v každý okamžik. jak váš zemský, nadpozemský, tak i vesmírný. Nikdy jsem vás neopustil. Jsem tady stále a čekám až mě přijmete, až začnete naslouchat. Naslouchat slovům lásky, svého vnitřního já.

Čekám, až začnete naslouchat a nahlížet a propouštět lásku a světlo svým nitrem, očima, sluchem, každou svou buňkou, svým pocitem, emocí. A věřte, že to jde! Jde to nahlížet, a vy to cítíte! Cítíte se přitom tak šťastní. Ten pocit je nádherný. Jděte za tímto pocitem, a věřte, že už z tohoto pocitu nebudete chtít nikdy vystoupit.

Budete chtít jít za ním dál a dál, a on vás povede. Jako nádherná, napnutá plachetnice vás povede dál a dál. A vy budete cítit svobodu bez jakéhokoliv omezení a pout. To je ta láska, to je to světlo. To je ta otevřenost a svoboda, kterou každá lidská bytost má.

Otevřete tyto zámky, otevřete a pojďte v ruku v ruce se mnou. A těm, kteří vám chtějí pomoci, otevřete svoji náruč, svoji mysl. Uchopte tuto volbu, svobodu, štěstí a lásku a pojďte s tou nejkrásnější touhou zažít svobodu bez omezení! A věřte, že to jde! Každá myšlenka lásky vám v tom pomáhá, každá láskyplná tvorba vám pomáhá shodit tyto obruče, tyto staré energie, programy a schémata a vše, co jste si převzali.

Rozkvétá vám nádherná květena života kolem vás. Každý z vás jí má. Je to otisk vaší duše. Otevírají se brány této květeny a vy přijímáte tyto nádherné krystaly, které jsou v květeně života. Jsou to krystaly vašeho otisku. Jsou to krystaly vašeho rozhodnutí, protože je všechny v sobě máte.

Máte to ukryté. A ze dvou vlákna DNA se najednou stává 12 aktivních nádherných vláken. Vaše biologie, každá buňka vám tleská, směje se a usmívá a pomáhá vám každým krokem se stát tou velkou buňkou celého celku.

Ale je potřeba to uchopit, uvědomit si, kdo jste. Už nestůjte! Pojďte s námi. Vždyť ta cesta je zde! My vám ji nabízíme s láskou. Vaše duše, vaše všechno, vaše celé bytostní já i vaše fyzická úroveň vašich těl ve vnitřním i vnějším prostoru s vámi půjde.

Jen je uchopte a staňte se tím srdcem svého zvonu a pojďte v každém okamžiku rozeznít tuto píseň jednoty bez jakéhokoliv svazování mysli. To vás posouvá a rozeznívá vaše vnitřní já.

Nahlížejte srdcem a ne strachem. Osvoboďte se!

Tolik vás miluji a jsme s vámi, objímáme vás. Vždyť tady jsme pro vás a přicházíme v zástupu. A těšíme se, až vás budeme moci obejmout, až se podíváme z očí do očí z našich vibracích do těch vašich. Těšíme se na to, až vy dokážete přijmout tuto lásku, svoji tvorbu.

Skrze nás vám pomůžeme dojít až domů. Ale domů je život, domů je světlo, domů jste vy. Domů je rozpomenutí se bez jakéhokoliv omezení.

Otevřete tyto dveře k třinácté komnatě a přijměte veškeré dary, které zde jsou. Přijměte je bez jakéhokoliv strachu. Tyto dary přijměte, protože to vás posouvá. To je ta tvorba.

A vaše ruce, vaše tělo už na to čeká. Čeká a s láskou s vámi je, bude. A i my svámi vždy budeme.

Vaše duše a my všichni.

Váš Bůh

 

…jedno z mnoha poselství, která přijímáme na našich seminářích pro vás

S láskou vaše Prozření andělů