Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohlédněte sami sobě do očí

13. 2. 2017

Promluvy Boha k lidem Země 15.1.2017

Dovolte si vstoupit do své tajemné třinácté komnaty. Dovolte si otevřít tyto brány. Dovolte si vstoupit a s láskou nahlédnout sami do sebe. Tato komnata ukrývá vás. Vás a vy dokážete nahlížet do své minulosti, současnosti a budoucnosti. Najednou mizí veškerý časoprostor a vše, co vám brání nahlížet a stát se jednou linií tady a teď.

Dovolte si v tuto chvíli vstoupit do těchto komnat. Dovolte si nahlédnout do zrcadla, které tam je nastavené a vy se díváte z očí do očí sám/sama do sebe. Ukazují se vám obrazce našich životů beze strachu a s tou nejkrásnější čistou láskou svého srdce. Propojte se sami se sebou, s touto čistotou a rozpusťte vše, co vám brání jít touto cestou a pochopit sám sebe.

Dovolte si nahlédnout do těchto zrcadel… do zrcadel těch, kteří chodí kolem vás ( zrcadlení). Přijměte je a s láskou se propojte, rozpusťte a staňte se tím, kým jste. Veškeré časové smyčky, veškeré uzly, pouta a hranice se vám v tu chvíli rozestoupí, rozpouští a odcházejí s tou nejčistější láskou vašich srdcí. 

Jen pojďte a vykročte tímto směrem zpět domů. Je to cesta vaší duše a ten, kdo beze strachu nahlédne sám do sebe, půjde ruku v ruce se mnou, s vámi v celistvosti. Ale vězte, že se ve správný čas, ve správný okamžik, rozpustí a vy se stanete světelnou součástí sebe sama. 

Vaše tělo se rozzáří jako krásný diamant a vaše věčnost se aktivuje. A vy zůstanete po celá tisíciletí zde, teď a tady a pomůžete těm, kteří se teprve probouzejí. 

Ale dovolte si vzpomenout, úplně se očistit a pustit to, co stále držíte. Už není potřeba, aby to bylo součástí vás. Vy se toho držíte… Co kdyby mi to ještě někdy pomohlo? Ne, ne, ne, pusťte to! Toto už vám nepomůže, jsou to energie minulosti. Chyťte lásku svou a pusťte svou minulost. Je součást vás a vašeho probuzení, poděkujte za tuto součást, poděkujte za svůj život, za to, že tady jste. 

Veškerá omezení, veškerá pouta padnou světelnou rychlostí, ale vy si musíte se svou svobodnou vůli dovolit, jestli si přejete jít touto cestou. Jestli dokážete nahlížet sám/sama do sebe, do těchto zrcadel, které v této třinácté komnatě, v tomto tajemnu jsou. 

A věřte, že když otevřete tyto nádherné dveře, čeká tam na vás Boží zázrak. A jste to opět zase vy. Je tam nádherný anděl, který tam sedí s tou největší čistotou. Jste to opět zase vy a vy, ta láska, ten Bůh, ta čistota, to srdce čistého posunu, energie druhého příchodu Krista. Jste to stále vy a je to na vás. 

Na vás je i toto rozhodnutí, kudy se dál, ale nedržte to už v sobě. Nedržte to a zkuste nahlížet s tou nejčistší láskou do sebe a posunout sám/sama sebe tak, aby z vás vyzařovala energie vašeho posunu, aby vaše kůže zářila jako diamant, aby vaše oči tančily a duše zpívala, aby vaše energie zpívaly v jeden čistý záměr.

To jste vy a za těmi dveřmi jste to opět zase vy. Ale tu kliku můžete otevřít jenom zase vy. My vám tuto informaci můžeme dát, ale vaše volba je opět na vás, jestli tu kliku stisknete a otevřete a vrazíte tam s tou nejčistší silou a přijmete to, co tam na vás čeká. 

Neztotožňovat se, ale s láskou přijmout, poděkovat a jít dál. Teď a tady je váš život, váš dech. Nejde žít v minulosti, ani budoucnosti. Teď a tady tvoříte myšlenkou lásky a ta vás posouvá dál. A už je čas jít, neskrývat, pochopit sebe sama a vybrat si. I slova, která skrze vás plně proudí, jste zase vy. 

Ten posun, ta Boží čistá slova, která skrze vás budou plně proudit. Je to vzestup, je to očista planety, je to Země, která na vás čeká. Jsou to bytosti, které vám budou pomáhat, ale záleží na vás, jestli tu kliku vezmete a rozpustíte staré a stanete se součástí tohoto posunu a vzestupu. 

Jste to stále vy a vy a vy, nikdo jiný to za vás neudělá. Když budete sedět na zadku, tak se nehnete. Uchopte svou sílu, vstaňte na své nohy a pojďte společně s námi ruku v ruce, bytost v lásce. 

Chyťte své buňky, ať jdou s vámi, jelikož ony jdou vždy s vámi. Nikdy nejdou proti vám. Co tam programujete, to tam máte. A věřte, že síla myšlenky je tak vysoká, že se to plní v okamžiku přítomnosti, Tady a Teď. Vysílejte pozitivní myšlenky, vysílejte s láskou myšlenky pro tvorbu vašich těl. A pusťte všechny kotvy, které vás drží při zemi. 

Držte se světelného provazu, který zde je a táhněte za jeden provaz, jedno tělo, jedna duše, jedno vědomí. Vy, jste to vy, je to každá buňka, která jde s vámi. Vaše biologie, vaše DNA, jste to stále vy. Informace jdou skrze vás, a záleží jenom na vás, jakým směrem se dáte.

Je to posun, je to síla, je to světlo, je to probuzení, ale je to zázrak. Rovnováha, čistota, život, klid a mír. Je to zdraví a hojnost. Je to láska, je to jedno jediný slovo o pěti písmenech. Je to láska. Je to vibrace. Řeknete jí: „Láska, láska, láska…“ 

Věřte, že když to řeknete pětkrát, to první a to poslední má větší sílu, protože to je vibrace vašeho slova. Je to vibrace vaší síly. Je to vibrace vašeho myšlení. Je to o emocích, o síle, víře, sebeúctě. Nezpochybňujte sami sebe a stůjte si za tím, co cítíte, říkáte a tvoříte. Stůjte si sami za sebou a za svým slovem. Tak praví Bůh, tak praví vaše duše. 

Milujeme vás bezpodmínečnou láskou. Vy se také milujte. Ukažte sami sobě, jak jste silní. Stojíme při vás a milujeme vás. Záleží jenom na vás, co si odnesete a co s láskou přijmete. Vytvoříte vlastní zkušenost a půjdete svou cestou. Cestou plánu vaší duše. 

Věřte, že vám pomůžeme na každém kroku a milujeme vás bezpodmínečnou láskou. Mějte radost z toho, co děláte, protože to má tvořit radost na duši. Bezpodmínečná láska je radost. Čiňte vždy s radostí, ne bolestí, anebo krutostí. Čiňte v radosti, štěstí a lásce. Mějte radost z toho, co činíte a tvoříte. Tak posouváte sami sebe a každou buňku vašich těl.

Váš Bůh