Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nebojte se říct kdo jste

8. 2. 2017

Promluvy Boha k lidem Země 14. 1. 2017

Uchopte svou duši, tělo i mysl a staňte se součástí svého domu, moji milovaní. Otevřete dveře. Nekoukejte skrz okénko, ale otevřete ty dveře dokořán. A vystupte!  Dovolte si vystoupit a nahlížet.

Nahlížet mnohdy ještě i do bolesti. Ale věřte, že i bolesti vyplouvají v pravý čas a okamžik, kdy je potřeba je odevzdat, vyřešit a rozpustit. Přijměte součást své minulosti, že jste jí byli. S láskou poděkujte a pojďte dál. Poděkujte všem, kteří se prolínají do budoucích i současných životů.

Poděkujte každé zkušenosti, která vás doprovází až sem. Je to zkušenost k nalezení sebe sama, svého směru, své síly a víry. 

Děkujte za každý okamžik svého života, za to, že jste. Že jste!  A to je důležité, abyste si uvědomili, že žijete a jste! Že jste, abyste šířili s velkou radostí a bezpodmínečnou láskou a bez očekávání radost a štěstí. Vrátí se vám nazpět tolik energie, že vás naplní silou světla a posunu. 

A vy rostete, vznášíte se a posíláte lásku dál a dál, protože vám to činí radost a vidíte, že druhým září oči stejně jako vám. Oči zpívají a duše tančí. Vaše tělo se stává součástí vás a veškeré obruče se rozpouští.

Někteří z Vás pozapomněli, že vy jste ti léčitelé svého těla, že vy dokážete uzdravit své tělo. A čím moji milovaní uzdravíte své tělo? Odpovězte si sami každý pro sebe. Je to láska, je to světlo, která skrze vás proudí každým okamžikem a rozpouští veškeré strachy.

Vaše zdraví a uzdravení je to, že milujete svůj život. Milujete každý svůj dech, že milujete své ruce, svůj úsměv, svoji duši a věříte v to, co činíte. To je váš posun. Vaše zkušenost je ve vás samotných. Nepřebírejte cizí pravdy, cizí zkušenosti. Vždy si vytvořte svou. Nechoďte s davem, ale pojďte proti němu. 

A věřte, že spousta lidí se otočí a zeptají se, proč ona jde proti davu? Vždyť narazí. Věřte moji milovaní, že všichni vám uhnou. Všichni se rozestoupí a bude ulička před vámi i za vámi, protože ucítí to světlo, tu víru, že vy jste se dokázali postavit a jít proti proudu. A to je důležité. Nebýt součástí tohoto procesu.

Pojďte prosím proti němu společně s námi. Ukažte, kdo jste. Ukažte, že jste to světlo, ten posun a že vy dokážete jít proti tomuto systému. A kdo jiný to má změnit, než vy? Kdo? Odpovězte si. Kdo to má změnit. Když půjdete s davem, tím se nic nezmění. Tímto ho jenom posilujete. Zujte ty boty a ukažte, že i druzí je dokáží zout. 

Přijměte své dary. Ten dar je život. Je to láska a radost, rovnováha a zdraví. Přijde vám vše, ale dovolte s otočit se. Nekoukej na to, jestli na vás koukají, nebo ne. Stůjte si za tím, kdo jste. Jestli se jednou otočíte, už se nevracejte zpět, protože ta ulička, ten most, to světlo jde s vámi. A my vám tleskáme za to, že jste dokázali vstát a jít. 

Pojďte s námi a nechoďte s davem, jelikož tím posunujete to, co se zde u vás na Zemi děje. Kdo jiný než vy, kteří se probouzíte, kteří se otevíráte a společně s námi už jdete ruku v ruce? Vaše srdce hoří tou bezpodmínečnou láskou. Kdo jiný může změnit sebe sama, vstát a jít? 

Já jsem! Odpovězte si… kdo jste? Vždyť vy to víte! A nebojte se to vyslovit. Vy jste Bůh. Vy jste Božství, protože jste stejná energie jako já. Vždyť já jsem všechno kolem vás a vy se stáváte součástí toho všeho. A když mě přijmete, přijmete sami sebe. Když přijímáte víru svou, přijímáte i mě a já vám pomohu. Pomůžu. Vždy budu stát a vždy jsem stál při vás. 

Věřte, a pomožte sami sobě vstát a pojďme ruku v ruce proti tomu, co se zde děje, a ukažte své světlo. Ukažte ho! Rozvibrujte ho a propojte. Staňte se srdcem svého zvonu, a staňte se srdcem celého zvonu. Ukažte, že každý dokáže vibrovat stejnou silou jako vy. Někdy to dá ještě trochu větší práce, ale my víme, že v každém z vás tato síla je. 

A když jí dokážete uchopit, když stojíte pevnýma nohama, svým srdcem a tělem za tím, kdo jste, máte vyhráno! Máte vyhráno a vzestup vás čeká. A my vám v tom pomůžeme. Tak pravím já, Bůh. 

Nebojte se to říct a řekněte: „JÁ JSEM“. Odpovězte si každý sám. Já jsem Bůh! Jsem tady proto, abych uchopil svou sílu, víru a pomohl sám/sama sobě a druhým, kteří žádají a s láskou přijímají. Nenuťte nikomu nic, ale nabídněte. Nabídněte ten chlebíček. Ať si každý vezme to, co potřebuje, co žádá a co mu chutná. Nechte volbu na něm, ale nabídněte.

To je ten posun, to je to semínko, to jadýrko, které vyklíčí jednoho dne v nádherný láskyplný květ. Jeho/její duše a on/ona pochopí, že je krásnější a čistější a že s bezpodmínečnou láskou a silou dokáže jít proti proudu společně s námi. Protože když řeknete: „Já jsem!“, rozzáří se vám celý svět. Začnete milovat sebe sama, začněte žít. Vy jste život. Vy jste posun a vaše volba vás dovede tam, kam má. 

Jsou jenom dvě volby. Láska a strach. Nic jiného není a záleží na vás, jakým směrem se dáte

Stále každým okamžikem jsem s vámi, mojí milovaní, jsem zde pro vás, a jsem zde s vámi. 

Milovaný Bůh, Já jsem.