Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je zázrak?

7. 3. 2017

 

Moji milovaní už to, že jste se narodili je zázrak sám, a buďte vděční za tento zázrak. Je to ten největší zázrak vašeho života a nový začátek všech cest zde na této planetě Zemi.

Věřte, že vašim znovuzrozením se vám otevírají nové možnosti jak uchopit sílu svou, jakožto i mě, Boha, jelikož jsem nedílnou součástí vás a s tou nejsilnější bezpodmínečnou láskou k vám promlouvám. Naučte se rozpoznávat řeč svého těla. Začněte naslouchat a nahlížet svému okolí i skrze všechny lidské bytosti. Všechny okamžiky k vám promlouvám, abyste si uvědomili, že jsem a stále byl u vás, ve vás. Moji milovaní věřte, že nic není všední, že vše je veliký zázrak, a když začnete nahlížet a naslouchat sobě a světu i s těmi nejmenšími jiskřičkami ve vašich očích srdce, stane se z jiskřičky veliký plamen, který vás a všechny okolo změní ve velký zázrak!!

 Nějak přes váš uspěchaný život jste zapomněli žít, a začali jste přežívat. Přežívat v minulosti a budoucnosti, ale kam zmizel daný okamžik? Nějak jste zapomněli žít daný okamžik teď a tady! PŘÍTOMNOST!  ZÁZRAK DANÉHO OKAMŽIKU!  TEN VÁS POSOUVÁ DÁL! Ukazuje vám nové možnosti. Nový obzor. Jak otevřít srdíčko. Svou celistvost. Prosím moji milovaní, zastavte se, pohlédněte do zrcadla a vyslovte otázku. Vyslovte nahlas… PROČ JSEM SEM PŘIŠEL?? Přejete si žít, nebo přežívat moji milovaní? Je to myšleno ve všech směrech vaší životní existence. Rozhlédněte se kolem sebe. Máte kolem sebe tolik zázraků. Tolik jste učinili zázraků, a važte si každého okamžiku vaší přítomnosti.

Dám vám příklad na vašich dětech. Jeden z vašich darů je dát dar života další lidské bytosti. Už tohle je dar nad dary nemyslíte? Za tento dar znovuzrození se na této planetě poděkujte svým rodičům i sami sobě, že jste se rozhodli vrátit  zpět na vaší planetu a změnit své životy. Moji milovaní, pro krásný začátek daného okamžiku zkuste poděkovat svým rodičům a sobě, že jste se narodili, a že jste si dovolili učinit ten jeden z počátečních zázraků, který se vám opět zdá být všední, ale věřte, že nic není všední, vy jste zázrak sám a to každým okamžikem, jen přes váš uspěchaný život jste se zapomněli rozhlížet a naslouchat. Dali jste si silné klapky přes které mnohdy nelze proniknout. Nejenom že nevidíte mě, ale ani další zázrak ve vás ani ve svých dětech a okolí. A věřte, toto vše je jen a jen vaše volba, ale prozradím vám veliké tajemství. Vše jde změnit v okamžiku, kdy si uvědomíte, že nikdo vám nic nečiní, že vy jste ty tvůrci vašich krásných změn, které  tvoří ve vás a kolem vás Ráj na Zemi.

Tajemství je uvědomění, že vy sami dokážete změnit celý svůj svět ve všech úrovních. Změna spočívá ve vašem čistém záměru a připuštění, že vy si přejete změnit svůj život a dát prostor ke změnám. Tajemství je připuštění uvědomění vás, a mně ve vás, a přání změnit daný okamžik a vykročit na cestu probuzení. Zažehnout ve svém srdíčku tu jiskřičku bezpodmínečné lásky, která dřímá a čeká na váš Impuls. Aktivační myšlenky. Být milován a milovat vše kolem vás a věřte, že ten nejvyšší zázrak bezpodmínečně lásky jste vy, a když si připustíte tuto nádhernou možnost zázraků tím se začíná ucelovat celý svět moji milovaní. Milujte sebe a všechny kolem sebe a věřte, že i na sebe bolestivější zkušenosti naleznete dřív nebo později ten veliký kus zázraku, který v sobě ukrývá, ale vy přes bolest nemůžete, nebo i nechcete vidět i malou naději která se ve vašich očích zobrazí, ukáže, odkryje. Prosím dovolte si žít.

I vaše malé dětské bytůstky, vaše malé radosti vás potřebuji, abyste jim ukázali bezpodmínečnou lásku vašich srdcí. Věřte, nebo ne, ale každý si přebíráte určité vzorce od svých rodičů. Nebylo by lepší jim ukázat cestu lásky a milování, než uspěchaný život a být přehlížený? Prosím zastavte se koukněte na své děti. Obejměte je. Zašeptej jim „miluji vás, a jsem tu pro tebe“.Věřte, že tohle je dar nad dary. Přesně tohle potřebuje každá lidská  bytost, být milován a milovat. Nalezněte sílu změn ve vašich životech a začněte u sebe a poděkujte sami sobě za dar života a pokračujte v děkování a pokoře u vašich rodičů a rodiny. Poděkujte jim za dar života a nesuďte je ani sebe za to jací jsou. Oni dělají a dělali to nejvíc co v danou situaci ten okamžik mohli ze sebe dát, a věřte, že i když teď a tady nevidíte je tomu tak. Odpusťte sobě, všem, jim. Opusťte staré vzorce vašeho vědomí a vpusťte mě jakožto Boha ve vás, a pojďme moji milovaní ruku v ruce cestou poznání. Rozpusťte veškeré vzorce a programy omezenosti, které vás poutají a omezuji v dalším vývoji a posunu. Jedním z mnoha je vzorec oběti, který máte bez výjimky všichni. I ten je potřeba odevzdat, ale podnět odevzdanosti těchto hranic a mezníků musí přijít od vás. Jen vy jste je připustili k sobě a impuls volby musí přijít od vás. Nezapomeňte, jste bytosti svobodné vůle. My jsme byli a budeme u vás, součástí vás, ale volba je vždy na vás. Máte volbu cesty, přijetí nebo poděkování a s velikou láskou a pokorou učinit volbu daného okamžiku. Změnit veškerý děj ve vás i kolem vás moji milovaní.

Milujte se stejnou silou lásky jakožto miluji já vás, a věřte… uvidíte zázraky, které se již teď a tady kolem vás dějí. Miluji vás, milujte se a milujte všechno, protože to jste! Jste všechno a všichni a to je začátek Nové doby Zlatého věku

váš milující Bůh kolem vás a ve vás