Jdi na obsah Jdi na menu
 


2017

Příspěvky

Promluvy Boha k lidem Země

1. 2. 2017

A věřte, že to, co je nejdůležitější, je víra ve vás. Víra sama v sebe. Kam se ztratila? Komu jste ji odevzdali? Přijměte si jí nazpět!  Nalezněte ji v sobě. Nalezněte víru a sebeúctu. Nalezněte lásku a posun a to, že jste Bohové, že jste Božími syny, dcerami, že jste jednota a světlo.

 

POVSTAŇTE VE JMÉNU KRISTOVA VĚDOMÍ!!

21. 1. 2017

Poselství k 22. 1. 2017 Již bylo dosti ovládání lidských duší. Je na čase uchopit víru a sílu svou a stát se tím, který vystoupí z davu a uchopí sám sebe. Nemějte strach pustit staré a přijmout nové, krásnější a plné lásky a harmonie.

 

Čas na rozhodnutí

8. 1. 2017

S velikou Láskou bych vám rád sdělil, že mnohým z vás se začíná měnit celý život a je to tím, že jste dali plný souhlas k vašemu posunu a k vzestupu. Začnete si vzpomínat a začnou vám chodit různé informace k vašemu propojení a k posunu.

 

Shoďte zátěž, kterou jste si naložili

7. 1. 2017

Modlíte se ke mně a zároveň máte strach z toho, co žádáte. Mojí milovaní, propusťte veškeré obavy, omezení a strachy, které vám brání být šťastný.

 

Propojte se s aktivačními kódy

4. 1. 2017

... Otevřete svá srdce, svou náruč a přijměte tuto květenu vědění, která se nabízí s pomocí Boží tak, abyste mohli plně aktivovat sami sebe, kódy svého vnitřního já ...