Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše tělo vám ukazuje

24. 11. 2016

Život není boj o holý život, tak jak to mnozí pojali. Život je o sdílení samotné čisté lásky, kterou každý z vás nosíte ve svém bytí. Přestaňte bojovat sami proti sobě a přijměte lásku života. Je to o uvědomění. Všichni jsme, jste vším. Všichni jsme, jste jedna láska, jeden čistý zdroj samotného Boha. Začněte žít v daném okamžiku vaší přítomnosti. Staňte se mistrem svého bytí. Staňte se láskou, tělem celého světelného dění, lidstva. Sdílejte lásku láskou. O lásce nelze pochybovat. Ta je a vždy byla. Nosíte ji v celém svém bytí. Když pochybujete o lásce, pochybujete o sobě, jelikož vy jste ta nejčistší láska. Milujte s upřímností, milujete sami sebe.

Buďte tím, kým jste, a ne tím, kým si přeji druzí, abyste byli. Tak to nefunguje. Každý máte svoji cestu a zkušenosti získáte jen tím, že najdete a stavíte světelný most pod svýma nohama. Je to vaše rozhodnutí, volba. Nechtějte řešit problémy druhých, řešte své. Jen tak můžete pomoci druhým. Postavte se sami sobě a nahlédněte pravdě do očí. Pravdě o skutečnosti, že tento svět je o vás, o každým z vás, ne o tom druhém. Je o vás, vás všech. Milujte sami sebe, jen tak dokážete milovat druhého.

Skrze vaše nemoci se projevují příčiny z nesouladu se sebou i s druhými.

Například ASTMA: Žijete minulostí a věřte, váš dech nedokáže dýchat v minulosti ani v budoucnosti, proto se dusíte, nemůžete dýchat. Váš dech žije zde s vámi. Teď a tady, v okamžiku přítomnosti.

OČI: stále si nepřipouštíte pravdu o sobě. Soudíte a odsuzujete ty kolem sebe, místo abyste nahlíželi do sebe, na sebe. Je to jednodušší odsoudit než poznat sám sebe, poznat skutečnost. Milovat a nahlížet s láskou na sebe i na okolní svět, šířit lásku v každém okamžiku, ne někoho odsoudit. Snažte se ho poznat. Poznejte i tu danou situaci. Oči, to je strach z pravdy o sobě i o druhých.

NOHY: Jdete buď moc napřed, nebo naopak, moc pomalu. Pomalu je myšleno, že žijete stále minulostí. Nohy chodí s vámi jako celé vaše bytí.

Věřte, nic není náhoda. Vaše tělo vám ukazuje. Je to nástroj daného okamžiku. Když bolí, má to vždy příčinu, ale ptejte se, co vám to má dát, ukázat? Co mohu pro sebe učinit, aby mi bylo dáno uzdravení? Vše souvisí se vším. Jak vám povídám a mnohokrát bylo řečeno, minulost je nedílnou součástí vás všech. Budoucnost tvoříme daným okamžikem tady a teď! Žijte, jak nejlépe dokážete, Teď a tady! Staňte se láskou, učitelem sami sobě. Dovolte si nahlížet do sebe a začněte žít. Máte ten nejkrásnější dar života, tak ho neztrácejte přežíváním, posuzováním a pokrytectvím. Jste všichni součástí všech. Jste jedna rodina. Milujte sami sebe, a budete milovat vše a všechny kolem sebe. Jste ten dar lásky.

Vždyť jsem všude kolem vás, ve vás. Propojte se v jednu lásku, jeden Boží zdroj svého Boha. Boha kolem vás. Já jsem vším a všude. Rozhlédněte se, jsem v každém z vás, všude kolem vás.

 Miluji vás, váš Bůh