Jdi na obsah Jdi na menu
 


Už je čas

15. 10. 2016

S tou největší láskou k vám, moji milovaní, promlouvám, skrze lásku čistého slova posla Božího a ne jinak tomu bude i dnes.

Moji milovaní, já jsem součástí každého z vás. Nesete mě ve svých srdcích a záleží jen na vás, jestli se se mnou s tou nejvyšší láskou propojíte. Jen věřte, že už není čas přemýšlet, ale začít konat. Vaše část, území Česká republika, nese ty nejvyšší vibrace celé vaší planety a otevřela srdce čistého přijímání. Tou branou je čistá bytost čistého záměru, která společně s vámi otevírá brány vašich srdcí a brány Země. Prosím naslouchejte božímu hlasu ve vašem nitru, v samotném zdroji čisté lásky, propojte se a pomůžete celé naší planetě k úplnému splynutí vašich a našich vědomí společně s vaší Zemí, planetou. Už je čas se otevřít a propojit s aspekty lásky a společně, ruku v ruce pomoci planetě a lidským bytostem kolem vás. Začněte vnímat očima srdce a naslouchejte andělům, průvodcům a nalaďte se na svého vnitřního Boha a propojte svůj zdroj se svým vnitřním andělem a s láskou, kterou každý z nás nese.

Propojte se se Zemí, ptactvem, vodou, vzduchem, přírodou a všemi živočichy vaší planety. Nalaďte vaše vibrace a následujte hlas svého srdce a píseň svého zvonu, který se plně propojil se zvony a s písní andělských tónů a frekvencí. Váš zvon zní stejnou Boží písní a vy se stáváte součástí jednoty. Moji milovaní, každým okamžikem k vám proudí energie Nové doby a vy všichni tyto změny cítíte. Věřte, že my i vy jste, jsme o těchto vesmírných změnách už věděli před dávnými časy. Tím, že jste se dostali do jedné rovnováhy vesmírného, vašeho i zemského vědomí, mohly být tyto změny spuštěny.

Prosím odstraňte veškeré strachy a obavy z vašich těl. Nejsou nutné, vše je připraveno a děje vašeho posunu plně proudí do vašich těl a planety. Láska, informace, která zvedne úroveň vaší DNA, je začne plně proměňovat a přetvářet na lásku, na přijímání krystalických těl a tekutého světla. Vaše tělo společně se Zemí je plně přijímá a přetváří na ty nejvyšší vibrace tak, abyste byli schopni dalšího vzestupu, který se blíží. Prosím otevřete brány a plně se propojte s vaší vesmírnou a zemskou rovinou a utvořte kolem sebe lásku. Tím, že jste láska a nahlížíte očima světelného zdroje, Božího přijímání, tím vytváříte kolem sebe tu nejsilnější ochranu a ne jenom sobě, ale i celé planetě.

Není nutné čekat, až k vám někdo přijde a uskuteční něco, co již v sobě máte, jen vám s velikou láskou mojí připomenu, jak si vzpomenout a jak si můžete pomoci sami, jakým způsobem i druhým. Naslouchejte Božímu hlasu a nenechte se již někým manipulovat a srážet. Všichni jste si rovni, i když to mnozí ještě nepřijímáte a nepřejete si přijmout. Změny již nastaly v každém z vás a nelze je zastavit. Stáváte se součástí jednoho krásného celku a začínáte se probouzet. Tolik vás milujeme a jsme vděční za každý váš ušlý krok kupředu. Již není důvod zraňovat a ubližovat, vést nesmyslné války. Je to lidská bolest, kterou je nutno rozpustit, a to se činí už teď, tím, že se propojíte sami se sebou, Vesmírem a s vaší Zemí jako jeden celek a stanete se jedním z nás.

Jen tak napomůžete rozpustit rozbroje a hledání toho, co nese ve svém nitru každý z vás. Veškeré boje ustanou a nastaví se klid a mír celé planety. Milujeme vás bezpodmínečnou láskou a i vy milujte bez podmínek, rozevřete náruč, svá srdce a milujte. Vždyť jste dostali to nejdražší, nejkrásnější co vám mohu dát. Život, dech a lásku. Přijímejte a ukažte to všem. Je čas!

Milujeme vás všechny, váš Bůh