Jdi na obsah Jdi na menu
 


Promluvy Boha k lidem Země 30. 12. 2016

30. 12. 2016

Moji milovaní, věřte vlastním úsudkům a nenechte se za žádných okolností ovlivňovat cizími pravdami, které nejsou podložené. Odsuzování a souzení lze učinit velice rychle a většina se přidává k davu a soudí, aniž by se zeptal sám sebe a dal na vlastní pocit.

Vím, je mnohem snazší to nechat na druhém a věřte, že když začnete naslouchat a nahlížet vlastním pocitům, budou se vám dít zázraky. Hned v daný okamžik se vaše těla začnou uzdravovat a začnete rozumět veškerému dění kolem vás. Začnete mít radost z každého okamžiku vašeho života, vždyť jste zde pro život, ne pro přežívání. Přežívání v bolestech jste si vybrali vy sami.

Já si přeji vaši lásku, klid a mír. Žít život v úplnosti. Moji milovaní, vy jste ztratili víru ve mně, ne já víru ve vás. Já jsem zde pro vás v každém okamžiku. Jsem v úsměvu vašeho syna, pohlazení vaší ženy, olíznutí vašeho psího přítele. Jsem úplně všude, na to jste moji milovaní zapomněli.

Ono je jednodušší říci, že za to můžu já (Bůh), ale moji milovaní věřte, není tomu tak. Každý z vás si vybírá směr vaší cesty sám. Já si přeji milovat vás za všech okolností, a to také dělám. Jsem tu stále pro vás a nikdy nikam neodejdu. Jsem stále součást vás a vždy budu. Miluji vás za každých okolností.

Milujte sami sebe a mějte radost z každého okamžiku vašeho bytí. Usmívejte se na sebe a na své okolí. Na stromy, pole, lány, všechno a všechny. Vždyť jste vším a všechno, vždyť jste jeden celek. Miluji vás bezpodmínečnou láskou moji milovaní.

Váš Bůh