Jdi na obsah Jdi na menu
 


Promluvy Boha 3.6.2016, část 2.

4. 6. 2016

Povstaňte ze stínu svých strachů, jen tak smyjete svou minulost a minulost celé planety a naplníte svá nitra láskou.

Vaše vědomí je potlačeno vším tím strachem, manipulací. Je omezeno na vnímání jen do určitého úhlu, a to je záměr zde na vaší Zemi, který se na vás podepsal. Ale tomu je již konec a jen vy můžete zakázat toto šíření. Postavte se tomu čelem a nechte vyplout myšlenky lásky do vašeho vědomí uvnitř vašeho bytí a plně si uvědomte, že je po staletí něco špatně. Buďte tím, kdo bude první a ukáže lidem ve svém okolí, kdo jsou a s jakým záměrem sem opravdu přišli. Neboť vše zde je uloženo v záznamech ve vás a v celé vaší planetě. Jen se čeká, až budete silní a vyjmete vše z uložišť vašeho vědomí a celé planety. Nechte vpustit myšlenku, že zde teď není něco v pořádku, že by mělo být něco úplně jinak. Zasejte semínko ve svém bytí a nechte je růst a dojít k plnému rozkvětu.

Jen láska čistého záměru, pomoc sobě, ale i druhým vám pomůže odblokovat vaše omezení, které máte uloženo po staletí v sobě. Tímto procesem budete nastavení k plnému odpuštění a prozření do pravdy a rozpustí se veškerá negace jak ve vás, tak v planetě. Tím, že najdete sami sebe, najdete i své poslání, otevřenost a touhu pomoci všem druhým, neboť zjistíte, že nikdo není jiný, všichni jste stejní a máte společný cíl, najít jeden celek, lásku v sobě, kolem nás, vás. Probuďte sílu se očistit od všech nemocí, které vyvstaly z vašich těl. I to jsou zakotvené negace a tím, že propukají na povrch, máte šanci je plně očistit a jít dál.

Všechno má svůj účel, svůj čas a tím, že bouří planeta i vaše těla, vám dáváme najevo, že už nastal ten pravý čas se posunout dál. Naslouchejte svému tělu, své intuici, která také čeká na vaše probuzení a bude vám pomáhat nacházet pravdu. Vaše nemoci vám pomohou vyhledat pomoc mimo lidskou civilizaci. Je na ně jen jediný lék… uvědomění, které vás posune dál. Věřte, že vy všichni jste na tento posun připraveni, jen jste pozapomněli. A nemocí to vyplouvá na povrch, ale jak rychle vypluje, tak může i zmizet. Vy jste strůjci svého bytí a vše jste si nastavili vy sami. Ale už je načase si to uvědomit a propustit ze svých niter i z planety.

Láska, která k vám připlouvá všemi směry, vás naplňuje až po okraj. Jen je vždy nutno ulít to nepotřebné a dolít láskou. Vím, že mluvím o lásce jako o celku, ale účelem toho všeho je pochopení, že nic jiného neexistuje, díky ní se plně uzdravíte. Uzdravíte svá těla fyzická i duchovní. Očistíte historii ve svých bytích, tak i z planety. Je potřeba si uvědomit, co slovo láska vůbec znamená. Mnozí jí berete jako samozřejmost a tím ztrácí sílu. Láska je tu pro každého a je to síla, pohon, který vás žene dál, ale mnozí se za ní jenom schováváte a bojíte se vystoupit a nechat ji ve vás prožít! Nebojte se, vždyť je to čisté slovo boží, které vám ukáže cestu, směr, kterým se dát. Probuďte ji v sobě a přinese vám vše, po čem vaše duše touží. Klid a mír, a to bez jakéhokoliv omezení. To je pravá láska, nesobecká, kterou zase pošlete dál. Láska se má šířit, ne ji schovávat, aby zesílila a pomohla i druhým se nadechnout a otevřít jiným možnostem a hlavně plnému uzdravení vašich těl.

Miluji vás,

Bůh

Prostřednictvím archanděla Uriela, ústy Kačenky Pondělíčkové