Jdi na obsah Jdi na menu
 


Promluvy Boha 3.6.2016, část 1.

3. 6. 2016

Povstaňte ze svých židlí, otevřete svá srdce a nechte sílu pravdy vplout do svého nitra a propusťte ve vás to skryté, které uchováváte ve svém vědomí, tam někde hluboko ukryto před samotnou pravdou. Věřte, že každý z vás musí dojít plného uvědomění a očisty, než najde to, co hledá. Ta doba právě vyvstala a vy jste připraveni pravdu přijmout. Ta pravda ve vás dlouho čeká, až jí objevíte a necháte vystoupit z hlubin svého nitra. Věřte, že s sebou nese nánosy nelásky, kterou jste jí celou pokryli, ale s velikou láskou vám mohu sdělit, že i přesto nepohasla, stále ve vás klíčí a vře a čeká na pravý okamžik vaší otevřenosti, kdy vstoupí do úplnosti a pravdy.

Je třeba vaše plné uvědomění, že jsme zde my všichni pro vás a jsme připraveni vám plně pomoci pročistit vaše těla, neboť tento proces očisty je nezbytný, jak pro vás, tak pro celou planetu. Zapomněli jste na to po staletí válek a krutostí, které jsou ukotveny jak ve vás, tak ve vědomí celé vaší planety. Je nutno vzít, uchopit a zvýšit vědomí vás všech a celé vaší planety. Budou se zvedat hladiny, pohne se Zem, ale věřte i toto je proces vaší očisty, i toto jsou nánosy bolesti a strachu, které je třeba smýt z těl i z celé naší planety. Otevřete oči, nenechte se nadále pohlcovat strachem a manipulací, která kolem vás proudí. Nenechte se již srážet na kolena nikým a ničím. Vždyť vy jste čistá láska, ukažte to všem, kteří se nechají nevědomostí srážet. I tyto lidské bytosti jsou vy, jeden celek čistého záměru, jen každý z vás má jiné poslání a mají je ukazovat jiným způsobem. I oni jsou připraveni otevřít svá srdce, svou náruč a přijmout pravdu a probudit své vědomí k čisté lásce plné očisty. Nikdy nikoho nesuďte, neodsuzujte. I oni mají zde na Zemi svůj úkol, který právě došel k zdárnému konci. Jsou připraveni přijmout vše a šířit čisté boží světlo, pravdu.

Boje ustanou a mír se rozšíří po celé planetě. Jen je velmi důležité uchopit sílu a vyjít ze stínu, kterého se tolik bojíte a který šíříte. To je účel všech strachů, které je nutné vytlačit láskou ven. Nahlédněte pravdě do očí a s láskou přijměte, že tu nejste sami za sebe, ale za jeden celek všech celků. Miluji vás.

Tímto vás zdraví Bůh

Prostřednictvím AA Uriela ústy Kačenky Pondělíčkové

Věřte, budou přicházet další promluvy, skrze které budou nacházet lidé čistý záměr v sobě sama. Milujeme vás a pamatujte, nejste na to vše zde sami. Jsme vždy s vámi…. Váš Bůh