Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na nic nečekejte!

19. 12. 2016

Přijměte prosím energie posunu, vzestupu a propojte je se svou vibrací. Rozrezonujte a synchronizujte veškeré vibrace vašeho vnitřního i vnějšího Já a propojte se v jedno tělo, mysl i duši. Rozvibrujte svá těla, své fyzické i duchovní úrovně a propojte se s matičkou Zemí a s Vesmírem.

Propojte se jako jeden celek celého celku v jedno tělo, jednu mysl, jednu duši tak, abyste mohli naslouchat vibracím všech kolem vás: Vibracím živlů, bytostem světla, pomocníčkům, přírodě, Zemi. Všem vibracím, které s velikou láskou hrají svou píseň a své tóny. Nalaďte nástroj svého bytí, nalaďte se na tyto vibrace a propojte se, naslouchejte a pomožte s velikou láskou propojit sami sebe s touto krásou, krásou vaší Země.

Rozvíjejte svůj potenciál a potenciál vaší Země a propojte se v jednu lásku, v jedno světlo čistého záměru. Propojte se a uvědomte si s velikou láskou, že váš posun, vaše tvorba vás posune dál a dál do samého zázraku vašeho bytí. Tím, že tvoříte, tím, že nasloucháte, nahlížíte na svět skrze své oči, srdce a lásku, které jsou propojené s celým vašim tělem, srdcem, myslí i duchem. To vám napomůže nahlížet na celý svět, na tu krásu, která kolem vás je, a tím tvoříte a posouváte se.

Tím, že zůstanete stát a budete čekat na váš posun, tím se posun neuskuteční. Čekáním se netvoří. S velikou láskou uchopte svou sílu, svůj posun, svoje poslání a tvořte v té nejkrásnější energii lásky a ze světla čistého záměru. Vaše srdce vám pomůže nahlížet, vaše tělo vám pomůže tvořit, vaše mysl se propojí s touto tvorbou a energie, píseň, tóny a vibrace vám napomůžou přijmout veškeré příležitosti, které se nabízí skrze vaše těla, vaše energie a energie Vesmíru a Země a skrze všechny kolemjdoucích kolem vás.

Jsou to kódy, programy a informace, které v sobě nosíte a energie, které k vám plně proudí. Ty vám napomůžou tvořit, rozpomenout se, kým jste. Váš nástroj je vaše celistvost. Vaše píseň je vaše vibrace. Nalaďte své tóny na písně vaší tvorby, Země i Vesmíru a propojte srdce svého vlastního zvonu. Vaše vibrace se stanou srdcem tohoto velkého zvonu. Jste píseň, jste láska, jste světlo, jste vibrace, jste nástroj a každý z vás zde hraje nádherným láskyplným tónem a věřte, že jednoho krásného dne se vaše tóny sladí v jednu píseň, v jednu lásku, jedno světlo a stanete se jednotou vašeho vzestupu.

Miluji vás všechny, váš Bůh