Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je to LÁSKA?

9. 8. 2016

Moji milovaní, láska je smysl a naděje, která je všude kolem vás. Každý ji má na dosah. Všichni ji máte uvnitř sebe. Hledáte ji, ale zapomněli jste, že jí vlastně máte a nosíte v sobě, že vy jste ta láska
a není třeba hledat a brát ji druhému.
Není proč bojovat o ni a ubližovat. Hledání lásky vně je pouze touha po moci. Zaměřte se na svůj vlastní vnitřní zdroj a zesilujte si jí, jen tak ji můžete posílat dál. Když vše pochopíte, jak láska funguje i princip návratu, tím zvyšujete frekvence, ne jenom svoje, ale celé planety a Vesmíru. Tím se zvedá vibrace. Ne bojem o lásku, ale jejím nalezením a zesílením.

Tím, že vy vyšlete impulz lásky k druhému a druhý vyšle tím samým zdrojem lásky k vám, tak pole a frekvence zesílí a zaplaví vás ještě větší energie. Tím se pole rozšíří do celého světa. Vibrace naší planety budou načerpat, vstřebávat tyto energie lásky, moji milovaní. Opravdu jste stvořeni z čisté lásky a každý ji nosí ve svém nitru a má velkou sílu probuzení. Vibruje a čeká na váš impulz vyjít na povrch. Jen vy, vaším uvědoměním, ji můžete nechat vyjít na povrch, váš a celé Země.

Láska vibruje v každém z vás a je bezpodmínečná. Dovede vás
k čistému záměru a věřte, každý zde to má. Jste síla jednoty a je jen na vás, jakým směrem se dáte a jak s tímto darem, zvaným láska, naložíte.

Tím, že jí necháte vyjít, se vám změní celý váš život. Budou se odehrávat zázraky! Jen se nebojte a otevřete brány k vašim srdcím a nechte, ať se tento zázrak projeví. Vy jste ten zázrak. Vy jste ta čistá Láska. Je jen na vás, v jaké míře umožníte, aby vám pomohla vaše zázraky uskutečnit. Vy jste tvorba, ta síla, která má možnost velkých změn. Změnit a vyléčit sám sebe. Změnit dosavadní váš život a tím uzdravíte celou planetu. Vy jste nosičem vaší pochodně a záleží jen na vás, kolik jich pomůžete zažhnout u dalších. Ukázat jim jejich pochodně… Je to to slovo, to slovo zvané láska.

Láska, mocné slovo, které umí zázraky. Ukáže vám cestu k sobě, k druhým a celému vesmíru. Jen se nesmíte bát. My jsme tu s vámi a nikdy nikam neodcházíme. Milujeme vás… my všichni.

Váš Bůh