Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kateřina (AA Uriel)

 

10354828_960386987324753_1084988289871201758_n.jpg

Dobrý den,

   jmenuji se Kateřina Pondělíčková (AA Uriel) a mým posláním je Vám všem pomáhat otevírat oči a léčit tělo
i duši a zároveň pomáhat duším zemřelých, které mnohdy uvíznou mezi světy z nějakého důvodu, byť třeba jenom proto, aby se s Vámi rozloučili.

 

Pro začátek něco o mě

… jak to vše začalo?

 

   Byl mi rok a půl, když jsem spolu se svojí sestrou, sestřenicí a jejím bratrem bez dozoru tajně prchli za naší zahradu, kde ve staré továrně byly staré sádky. 
V té době po nich  zůstaly jen bahnité páchnoucí louže, velmi hluboké. Běhaly jsme kolem nich, skotačily, honily se a náhle jsem sklouzla a ocitla se v jedné této jámě. Z malé nevinné rošťárny se stal boj o život. V okamžiku jsem se viděla jak shora koukám, co se dole odehrává. Má sestra mě tahala za vlasy ven a zoufale křičela….přestala jsem dýchat. To vše mi vysvětlil pán velmi krásný a zářící, který stál vedle mě a měl křídla. Jmenoval se Archanděl Michael a říká, že ho za mnou poslal Bůh. Jen jsem tak stála vedle Michaela a koukala seshora na sebe. Michael mi ale najednou mimo jiné velmi něžně řekl: „Víš, ještě není tvůj čas, na Zemi máš velmi důležité poslání, budeš se muset vrátit.“ Ach, tak moc se mi nechtělo, bylo mi tak krásně, ale jen jsem na to pomyslela, přišla silná vlna energie a já byla nazpět v těle. Otevřela jsem oči a viděla, jak jsou všichni kolem mě k smrti vyděšení a zároveň štěstím bez sebe, že žiji. Byla jsem celá od bahna, zapáchající …, ale živá.

Ten den se změnil celý můj život.

Od té doby jsem Michaela viděla ještě několikrát, chodí za mnou i teď, stále krásný modrooký s bílými vlasy, které se mu vlní na ramenou a září, vycházející z něho i kolem něho.

Když jsem se tehdy ptala Michaela, jaké je to mé poslání, jen řekl „v pravý čas pochopíš“.

V tu chvíli jsem věděla, že mé poslání je důležité jak pro mě, tak pro ostatní lidi.

 

Od té doby, co jsem se navrátila do života, za mnou chodili různé děti a dospělí, které jsem vůbec neznala….hráli si se mnou, já jim zpívala…. byla to legrace, jen jsem nerozuměla tomu, proč je vidím jenom JÁ?

Když mi bylo asi pět, zpěv a hrátky se pomalu začaly měnit a já slýchala volání o pomoc, křik a děsivé zvuky. Nechápala jsem to. Co se děje a co po mě chtějí? Vysvětlení přišlo ze samých nebes. Přišel ke mně opět Archanděl Michael a řekl: „to jsou duše zemřelých, které vidíš a slyšíš a přicházejí za tebou, protože ty jim můžeš pomoci … A nejen to … a zase ta věta „až přijde čas tak pochopíš“.

 

To „a nejen to“, které tak tajemně Michael pronesl a které mi dlouho nedalo samou zvědavostí spát, se začalo pomalu, ale jistě postupem času otvírat. Nejen, že jsem slýchala duše, začala jsem slýchat i anděly a postupem času je i vídat.  
S jejich pomocí se dokážu vcítit do člověka, kterého mi přivedou … a řeknou mi, jak této dušičce pomoci. Andělé jsou krásní a stále se usmívající a velmi milující, jejich vzhled je
u každého jiný a i počet andělů je jiný. Vždy mi řeknou své jméno, které je někdy velmi pozemské, jindy zní starodávně i zvláštně. Každý se u mě naučí komunikovat se svým andělem a jeho jméno vždy prozradím. Mluvím i s dušemi a průvodci i duchy zemřelých, kteří z velké části tyto lidi doprovází a touží se rozloučit.

 

Dalším mým darem, který mi byl dán, je moc vytahovat nemoci a odevzdávat je Bohu. Samozřejmě vždy pouze se svolením dušičky a s informací, co je prvotní příčinou vzniku této nemoci, protože příčin je více, ale prvopočátek vždy pramení z duchovní podstaty.
Je to důležité vědět a pracovat na tom, aby byla zároveň s nemocí řešena i tato příčina, jinak se nemoc po nějaké době navrací, aby člověka upozornila, že jde špatně.

 

Jednoho dne ke mně přišel Ježíš a oznámil mi, abych napsala knihu, bylo mi ukázáno, jak bude vypadat a jak se bude jmenovat. Docela jsem se tomu smála, vůbec jsem si to nedovedla představit, ale Bůh mi poslal průvodce, který se jmenuje Karel a má mi s psaním knihy pomáhat. Musím říci, že jeho příchod ke mně byl velkolepý. Rád pohybuje předměty, aby na sebe upozornil, otvírá mi dveře, občas na mě hodí plyšáka mých dětí a dělá jiné úsměvné kousky.

Je velmi, velmi trpělivý, protože můj přístup k psaní této knihy není zrovna dle představ. Když začínám psát, vůbec nemám ponětí o čem, ale tu přistoupí Karel a začíná diktovat, najednou si vzpomínám na vše, co mi Karel vypráví. Někdy to je krásné a někdy naopak děsivé. Z nějakého důvodu už teď vím, proč jsem všechno zapomněla a objevuje se až teď, psaním této knihy. Mou knihou mi přichází i vysvětlení na věci, které si z dětství pamatuji. Dříve bych to nepochopila tak, jako to chápu teď.

Ptala jsem se Boha, proč si vybral mě? A Bůh mi odpověděl …, protože jsi čistá duše, která může pomoci všem. Skrze tebe může přicházet poselství, které ti můžu pro ně dát, plus vize a přímé napojení na mě.

Bylo mi řečeno „ již se nenarodíš“, tu větu jsem nejdřív nechápala, až Michael mi jí přišel vysvětlit. Do tohoto života jsem přišla kvůli dvěma dušičkám (později jsem pochopila, že jich bude mnohem více), které potřebovaly mou pomoc. Jednou z těchto dušiček byla Ilonka, která zcela náááhodou bydlí o patro výš, a ke které mě opět stejná náááhoda přivedla, abychom zjistily, že jsme se domluvily na tom, že spolu budeme spolupracovat a pomáhat lidem. Ale i to přišlo od Boha jako jasně daná věc: „Jste tým a budete pomáhat těm, kteří vaši pomoc potřebují a kteří si o ní zároveň řeknou.“

Jsme tu. Vy všichni, kteří jste přišli na tyto stránky vězte, že Vás na ně nasměroval Váš anděl, Vaše duše …. otevřeni přijmout svá poslání.