Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andělská terapie

 

images--11-.jpg

Andělská terapie

Pomáhat lidem v situacích, kdy nezvládají vlastní život a potřebují nasměrovat od svého anděla či dušičky, poradit jak a co způsobilo jejich problémy je po většinou záležitostí karmy a usměrňování a změny myšlení.

Nacházíme stará schémata, závislosti, názory a přesvědčení, která ten dotyčný nevidí a sám si je nedokáže změnit.  Různá prokletí a ublížení z minulých životů.

Při tom nám vždy pomáhají andělé. Buď andělé toho dotyčného, nebo někdo, kdo k nám přišel a chce pomoci. Na nebe vzatý mistr, archanděl, Bůh…. Musím říci, že zájem ze strany andělů nám pomáhat je velikánský a máme tu při práci plno. Opravdu je to radost a velká milost a s pokorou děkujeme, že můžeme pomáhat a že máme tak dokonalé vedení.

Velikou milostí je ovšem i práce s nemocnými lidmi. Tehdy se přihlásí k této práci mnoho andělů léčitelů, archandělů a není to tak dávno co se Kačence zjevila panna Marie a matka Tereza, které vysloveně žádaly, abychom je zvaly na tato léčení.

Jak tato práce probíhá?

Pracujeme s lidmi buď osobně, nebo v těžších případech,
kdy ten člověk má vážnější nemoc a nemohl by dojíždět přes celou republiku, pracujeme po skype. Po rozboru nemoci již nemusíme daného člověka obtěžovat stálými schůzkami,
ale jenom informujeme o čase, kdy zahájíme léčení.

Tehdy vyžadujeme, aby byl dotyčný v klidu a s naprostou důvěrou přijímal toto léčení na dálku. Délka působení je tak na 20 min, konec nám vždy řeknou andělé, kteří vidí, jak dotyčný zvládá energie přijímat a zda ho to nevyčerpává. Samozřejmě sledují i nás, abychom se i my příliš nevyčerpaly .. U vážnějších případů to je práce na každý den, pokud nám andělé neřeknou jinak.

Pracujeme společně, protože jak nám bylo řečeno, máme daleko větší sílu a jsme ve velmi zvláštním a výjimečném propojení. Zásadní je napojení na duši toho člověka a zjištění, jestli dušička dovolí toto léčení, nebo je-li již připravena k odchodu. Tehdy je nám nanejvýš dovoleno očistit tomu člověku karmu, aby do další inkarnace šel již čistý a nemusel si odžívat bolesti
a utrpení, která způsoboval druhým. Další možností je, že tato nemoc má člověku pomoci cosi pochopit, a nebo někomu v jeho blízkosti. Ani tady nemůžeme pomoci. To co přichází zcela a bezvýhradně respektujeme, protože víme, že vše je vůle Boží a děje se k nejvyššímu dobru toho člověka a všech.

Když dušička povolí léčení, přichází okamžitě holografický záznam, kdy můžeme nahlédnout do těla a s přesností určit postižení a zároveň nám od andělů přichází postup.

Jiné je to při infekcích, při ucpaných a zablokovaných energiích a jiné je to při rakovině či roztroušené skleróze. Dostáváme pokyny a přicházejí barvy, které posíláme do orgánů i se symboly od andělů. 

Jindy můžeme vložit ruce přímo do tohoto hologramu a rukou odstranit problém. Záleží vždy na tom, jak hluboce je tělo zasaženo. Například u léčení rakoviny žaludku spolu s léčením se objevují vize, co v žaludků tomu člověku leží, a to je potřeba řešit.

Jsou to vztahy, strachy ublížení, které pomalu s léčením vyplouvají na povrch a úzce souvisí s nemocí. Práci máme rozdělenou, a buď u lehčích případů pracujeme na bloku obě najednou, nebo při léčbě rakoviny jedna odstraňuje, či působí na nádor a druhá pomocí elektrických impulzů, které vycházejí z konečků prstů odstraňuje metastáze.

Samozřejmě vše probíhá na bázi  energetického působení. Když je buňka energeticky mrtvá tak i na fyzické úrovni dochází k jejímu odumření.

Přicházejí i různé energie například v injekcích, které vstřikujeme do orgánů. Nebo se objeví vysavač a vysáváme různé nečistoty či spálené a odumřelé buňky.

Nikdy, když zasedneme k práci nevíme co budeme dělat. Očistíme se uděláme si ochranu napojíme se na sebe a na všechny ty, kteří přišli pomoci, na dušičku člověka  a pak jen čekáme na postup. Obrazy pomalu přichází i s řešením jak začít. Tato práce nás nesmírně naplňuje a baví. Je to úžasné vidět nemocného zase v plné síle .

Toto je andělská terapie.