Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poselství od Boha pro Kačenku

 

images--24-.jpg„Už když jsi přicházela na svět, jsi přesně věděla, jaké máš poslání v tento poslední život. Musela jsi na nějaký čas zapomenout, aby si byla úplně čistá, až se probudíš a nebyla ovlivněna ničím a nikým názorem, přesvědčením.

Každá cesta ke světlu je správná, ale lidstvo je moc ovlivněno okolními názory, které jsou někdy velice nesmyslné a lidem se zažily do paměti a řídí sami sebe a většinu okolí. Proto si se probudila v pravý okamžik. Jen se nenech zviklat nikým a ničím názorem. Je důležité zůstávat sama sebou. Někdo nebude chápat co říkáš. Většinou, když se to stane je to tím, že vůbec nevědí, co povídáš, kážeš, nejsou připravení, nebo se dotkneš jejich ega, které spousta lidstva nemá zkrocené a promlouvají skrze něho.“

K tomuto bych ráda dodala, že Kačenka během jednoho dne, dne jejího probuzení začala slyšet, vidět, přijímat poselství od bytostí světla, už ten den se jí zjevil AA Michael a během noci se u ní vystřídaly bytosti světla od Ježíše až po Neptuna…a začala se v zrcadle vidět ve své pravé podobě anděla se zlatými křídly. Neabsolvovala žádné semináře a nepřečetla do toho dne žádnou duchovní knížku. Mnohdy vůbec nechápe, o čem to mluvíte, protože ty, pokřivené názory, které se předávají ze seminářů na seminář, jsou buď nesmysly, nebo to je od temna… názor, že když budu mít v bytě rozložený sušák tak mi nepřijde hojnost do života… a podobně.

O jedné věci bych se však zmínit chtěla a to je názor, že je třeba ukřižovat ego… je to velmi nebezpečný názor a ten kdo ho šíří je zaručeně v temnu, vědomě či nevědomě. Jakmile se zbavíme ega staneme se loutkami, které lehce začne ovládat temno. Ego napomáhá světlu usměrňovat temno. Ego jsme my, je to síla osobnosti, bez ega bych nedala dohromady ani nákup na víkend. Kdybychom ego potlačovali, zničili bychom sami sebe. Ego usměrňujeme, kultivujeme, přizpůsobujeme své duši. Ego je potřeba dát do služby duši. Jenom díky egu můžeme překonávat překážky a to tak jak si vybereme dle své svobodné volby. Buď v lásce, nebo ve strachu. O tom to tady je. Díky egu tvoříme. Fakt nevím, co bych bez ega dělala J.

Vše, co děláme, je to, že pomáháme lidem a to přesně podle návodu bytostí světla. Nemáme vůbec žádnou potřebu přemítat o smyslu bytí a ani se nijak zabývat názory jiných…pokud k nám nepřijdou a nenarušuje to jejich pozitivní vývoj. Každý je v jiné dimenzi na jiném vývojovém stupni ne všichni přechází do 5D jak si mylně myslí většina z vás. Ne každý přijme pravdu druhého za svou…což je myslím v pořádku, každý tu svou pravdu musí procítit a uvědomit si jí a to podle stupně vývoje, na kterém je. Prvňáček nemůže jít k maturitě, vývoj je proces na několik životů. A postupně, jak odbouráváme nánosy neláskyplných energii, se posouváme. Proto píšeme, že je zásadní čistit si karmu, čakry. Čím víc negace odejde, tím víc světla přijde.

Máte-li potřebu vybudovat prosperující firmu a cítíte, že je to to  co vás bude naplňovat... jděte do toho. Neničte své sny jenom proto, že někdo povídal, že teď se máme čistit a nic jiného nemáme dělat. Buďte sami sebou, poslouchejte intuici.

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář