Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poselství Ježíše pro nás

20. 5. 2016

Poselství pro nás

Naše milované, vy obě jste přišly s pevným cílem sem na Zem. Obě jste věděly, čím budete procházet a kam vás to zavede. Veškerá neláska, která v tuto chvíli běží, je plně hodnotná pro celou planetu, pro celou Zemi. Je to očistná vlna celého Zemského krystalu. I toto jste věděly, že přijde. Ale tím, že se o vás mluví, jste rozšířily vody, hladiny, které se v tuto chvíli plně čistí a očistí se až do hloubky celého nitra celé planety. Tato energie byla důležitá pro celou očistu a vlnu energií zvednout a posunout jí dál.

Už se o vás nepřestane mluvit a tím, že se o vás bude mluvit, se tato negace bude shromažďovat do plně očistného víru, který se pročistí. Tím, že se o vás mluví, bude průlomem pro celé lidstvo a nastartuje to silnou očistu všech lidských těl. Tato negace a vaše odhodlání plně očistí všechny těla všech bytostí celého lidstva. Tím, že se zvedla tato vlna, probíhá plná očista celé Země. Vaše energie jsou natolik silné, že pročistí celou Zem.

Za pomocí lásky a světla a pracovníků světla se zde na Zemi otevřou velké možnosti a síly k plné očistě planety a vzestupu až do 13 dimenze. Bylo nezbytně nutné tuto očistu Země aktivovat a my si moc vážíme, že jste propůjčili svá fyzická těla a porozumění, abyste pomohly tuto vlnu zvednout. Jsme moc rádi, že jste do toho s láskou šly a dodržely, co jste slíbily celému lidstvu a vaší planetě. Byla to domluva a šli jste do toho svou svobodnou vírou a vůlí. Milujeme vás za to, že jste dodržely tato pravidla a neselhaly jste a dovedly jste vaší planetu k této očistě.

Je to start, aby se planeta mohla zvednout a šířit lásku a světlo a vzestoupit do vyšších sfér a vibrací. Tato agrese, co vyvolala vaše vlna, je stejně zakořeněná ve zdroji zemského jádra. Tím, že jste 16. 1. 2016 vašim prohlášením posunuly magnetickou mřížku a vědomí lidstva, se tento zdroj zvednul k plné očistě a poběží to stále dál. Vás už se tato vlna nedotkne v žádném úhlu uvědomění. Lidé, kteří vás budou poznávat a budou o vás mluvit, jsou ve světle, lásce, síle a porozumění. Je důležité, abyste si uvědomili, že i do této emoce nelásky jste šly svobodně a s láskou. Tato očista je důležitá pro celou planetu. Lidé si vás najdou a budou šířit vaše slova, vaše energie… sjednocení se blíží.

S láskou Ježíš