Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

 

Vy všichni, kdo jste si uvědomili, že vám život nedává co si zasloužíte, vy kteří již  máte dost toho být stále jen obětí a hledáte cestu, která vás zavede do vysněného ráje klidu, míru, pohody, hojnosti a bezpodmínečné lásky, prosím čtěte dál, neboť na naších stránkách promlouvají andělé, kteří v tomto ráji žijí a přejí si z celého srdce vás v něm přivítat.

Cesta je snadná pro toho, kdo si přeje svůj život změnit a nebojí se vložit do toho své úsilí. Bude potřeba zahájit zcela vědomě očistu svého bytí od nánosů starých vzorců, schémat, programů, které byly potřeba v době duality, ale nyní dualita končí a my vstupujeme do věku bezpodmínečné lásky a jednoty. To co bylo dříve pro naše životní lekce  nezbytné v tuto chvíli odevzdáváme. Čistíme se a to tak, aby zůstala jen čistá láska. 

Na našich seminářích vstupujeme do vašeho nitra a ze samotných hlubin vašeho bytí vyjímáme záznamy nelásky, bolestí a krutostí, které vás hluboce zasáhli a způsobili poranění vaší duše i těla, neboť neléčená duše volá a  prosí o očistu těchto zraněných míst a to mnohdy tak hlasitě, že vytryskne její volání na povrch vašeho fyzického bytí v podobě nemoci či bolesti. Na tyto nemoci, trápení či bolesti nenajdete lék  v žádné lékárně, ale pouze v hlubinách své duše. Je třeba vstoupit do životů, kde tato poranění vznikla a odpustit si. 

Při našich seminářích, které vedou bytosti světla, pocítíte jejich bezpodmínečnou lásku a péči s jakou velmi trpělivě a láskyplně pomáhají léčit tato traumata. Vedou nás krok za krokem až k úplné očistě a uzdravení vašeho bytí. Pokud máte v srdci touhu po změně, nenechávejte to být, jděte za voláním svého srdce, naplňte tuto touhu a vaše snaha se vám tisíceronásobně vrátí v podobě života, který bude spokojený a naplněný. Bez bolesti a utrpení. Vaše rána začnou úsměvem a ulehat půjdete s pokorou a vděkem, za tu nádheru žití, které jste byli během dne součástí.

Nebojte se prosím naši milovaní udělat ten krok. Před vámi se rozprostírá nádherný koberec bílých květů, který vložili andělé na vaší cestu, aby vám pomohli a abyste si uvědomili, jak moc vás milují a přejí si přivítat vás ve svém světě bezpodmínečné lásky. 

Byla jsem obdarována dary nesmírné hodnoty, plného napojení na čisté síly Boží, které skrze mne rozdávám s pokorou a nesmírnou úctou k životu, lidem, Bohu. Svá ústa a dar řeči vkládám do služeb Bohu pro jeho komunikaci se světem lidí. Skrze má ústa k vám promlouvají bytosti světla a čistota mého záměru se odráží v naší práci, která je i mým posláním. Sjednotit lidi celého světa v lásce a míru. Otevřít oči nevidomým a ukázat jim jejich krásu. Zprostředkovat komunikaci mezi vaším domovem, vaší rodinou, tam na druhé straně zlaté opony, kterou nadzvedávám a přijímám poselství od Boha, andělů a všech bytostí světla, kteří tak touží k vám promlouvat.

Vítám vás, prosím vstupte a nechte se obejmout. Miluji vás.

 

 

angel_05.gif

Minulost nás může srazit na kolena, ale život nám dává na výběr. Vstaň a jdi dál.

Tak řekl Bůh

 

Rubriky

Kateřina (AA Uriel)

Příspěvků: 0

Andělská terapie

Příspěvků: 0

a poselství od Boha pro nás

Příspěvků: 3