Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak pracovat s našimi videi

30. 3. 2016

Naši milovaní, již několikrát jsme byly potěšeny informacemi, které od vás přicházejí a které reagují na naše videa s čištěním. Máte zkušenost, že nejenom videa, ale už i pouhá myšlenka na nás vám velmi pomáhá a ulevuje se vám i od nemoci. Je to tak. Není sice možné se na nás napojit přímo, na to máme velmi silnou ochranu, ale napojujete se na energie, které vysíláme do světa. Tyto energie jsou silně čistící, jak nám potvrdil Bůh, a napomáhají vám ulevit si od vašeho současného, momentálního problému.

Při čištěních s videi se opravdu se čistíte.  Když vyvstane blok, o kterém víte, můžete jej propustit a očistit těmito energiemi, které k vám skrze videa proudí…

V případě, že máte ještě emoci, kterou si musíte ještě uvědomit, tak tam zůstává. Pokud jste si vědomi, že i vy jste vraždili, znásilňovali, mučili, podváděli atd., tak to může odejít. Skrze naše videa k vám proudí očistné energie, které vám pomáhají vyplavit na povrch veškerá znečištění. Takže tím se může někomu i přitížit, ovšem i to je pozitivní, protože je to potřeba, jinak by se to nedalo očistit. Čím hlouběji to máte, tím hůře vám může být, ale nevzdávejte to. Pusťte si video několikrát a uvidíte, že napodruhé nebo napotřetí to již nebude tak silné a zanesené místo se pročistí.

Prosím čistěte v naprostém klidu, prociťte tyto bloky a odevzdávejte.

Pokud vám dané uvědomění nepřijde, je vhodnější absolvovat náš seminář osobně, kde dostáváme informace ke konkrétním lidem a kde také dostáváte boží dary, které si odnášíte pro celou tuto inkarnaci.