Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše práce staré

 

images--44-.jpg24.5.2015

Naši milovaní, mnozí přicházíte a ptáte se...uvidím anděly? Uslyším je? 

Někteří jste si tam vložili sami bloky a nebo zařeknutí či přesvědčení, které po očištění uvolní cestu a možná opravdu uvidíte, ale většinou je to na vaší dušičce, zda dovolí, abyste slyšeli a viděli. Ona ví nejvíce, čím si budete v této inkarnaci procházet a jaká možná dramata vás čekají. 

Co kdybyste viděli ve vizi smrt svého dítěte, nebo v minulém životě jak vás někdo brutálně mučil a zabil, jak jste vy sami vraždili a znásilňovali? Co kdybyste v této inkarnaci měli projít procesem vyvazování z temna? Věřte, že byste nechtěli slyšet démony a jejich řev a  výhružky, že vám zabijí děti. Dušička vás zná a ví, že byste to třeba  nezvládli a vážně by to narušilo váš duchovní vývoj, kvůli kterému jste do této inkarnace přišli. 

Koukněte se, kolik lidiček skončilo na psychiatrii jenom proto, že se jim tento dar otevřel a oni nebyli připravení...Vše je jak má být. Připravili jste si balíček svých schopností ještě před narozením ve stavu naprosto otevřeného vědomí, kdy jste plánovali svůj život. Věřte si....věděli jste, co děláte, když jste  tuto schopnost duchovního sluchu a zraku odmítli. Mnohým z vás byl dán do vínku dar duchovního citu, či velmi dobrá intuice, kterou budete díky tomu, že neslyšíte a nevidíte více a více zdokonalovat. Buďte vděční milovaní, i za to. 

Jak nám přišel říci AA Michael, život není o tom, slyšet a vidět anděly, ale žít v lásce, dávat lásku a milovat bezpodmínečně. Ukažte ostatním své světlo, ukažte, jak dokážete za každé podmínky, žít v lásce a neodsuzovat a nesoudit. Ukazujte milovaní, že život je nádherný, když ho naplníte láskou a vděčností. Vězte, jestli toto dokážete... andělé k vám promlouvají a vy je slyšíte. 

 

 

images--43-.jpgDnes se nám povedl obzvláště zajímavý výkon. Jak to začalo…

 Před pár dny v rozhovoru s klientkou jsme narazily na pěkně vypečené prokletí domu a všech lidí, kteří zde žijí, nebo s tímto domem úzce souvisí. Co v tomto prokletí bylo obsaženo, nebylo ani tak mimořádné jako to, že toto prokletí bylo možné zrušit pouze v určitou hodinu, určitého dne. Pouze tehdy se zviditelnilo. Ten den měl nastat opravdu brzo, kdybychom na to nepřišly, muselo by se čekat další rok. Vzpomněly jsme si na pohádky pro děti a musely se smát, jak je to neuvěřitelné. Nicméně pohádka to fakt nebyla, bylo to velmi promyšlené a prohnané. Našly jsme zadavatele kletby, který má smlouvu s temnem, ale už jsme se nepídily po tom, co tuto kletbu vyslovil. Bylo řečeno, že to není důležité.

 Přišel se na nás podívat i Sirael o kterém se zmiňujeme v článku níže. Je to jeden z nejvyšších démonů zde na Zemi a vypadá to, že si nad námi vzal dozor J a šťourá do všeho, kde má prsty temno a my zasahujeme. Hned, jak jsme začaly, ozval se:“ Tak se holky ukažte“. Pousmály jsme se tomu, protože jsme byly obklopené archanděly a anděly, jen to tu zářilo. Hodina odbila a slova od Boha, která přicházela Kačence velmi láskyplně, ale rázně tuto kletbu zrušila a odebrala moc i tomu dotyčnému, který škodil. Nakonec jsme všem navrátily energie, které jim byli, touto kletbou vzaty a naplnily je láskou a hojností…včetně človíčka, který tuto kletbu vyslovil i tomu co jí zadal. Nakonec si Sirael jenom odfrkl, „ tentokrát jste vyhrály“…což v poslední době od něho slyšíme stále… no možná ho to za nějakou dobu přestane bavit.wink

 

Dnešním dnem images--26-.jpg28.3.2015 jsme začaly spolupracovat s bytostmi z Plejád. Jak jste jistě mnohokrát slyšeli, jde o mimozemskou civilizaci na vysoké duchovní úrovni a v této mimořádné době transformace jsou nápomocni nám všem.

Lidí, kteří potřebují pomoci je opravdu velmi, takže jsme došly k závěru, že by se nám hodila nějaká pomoc, a přišla myšlenky, že by nám mohli pomoci Plejáďané. Slyšely jsme o nich, že jsou to výborní léčitelé a hlavně naši biologii dokonale znají.

… Včera v noci se Kačence ukázal muž s bílými vlasy, bílým rouchem až na zem a očima neuvěřitelně krásně kobaltově modrýma. Představil se jako JANE, a řekl, že je Plejáďan. Naše spolupráce byla již dávno domluvená, jen čekali, až se ozveme. Co říci…nejspíš v tom balíčku první pomoci co jsme si přinesly na Zemi, bude více, než jsme myslely.

Ptaly jsme se JANEHO jaká je jeho funkce a on nám řekl, že zde bychom ho měly za šamana. Ptaly jsme se také, jak postupují při léčení a zda mohou léčit každého. Řekl nám, že operace je čistě energetická a léčit mohou pouze toho, kdo má vyřešenou svou karmu. Tehdy, je člověk otevřený a zcela pochopil, proč onemocněl. Dříve nelze s daným člověkem pracovat. Což děláme i my. Bez čisté karmy a uvědomění si příčiny, proč člověk onemocněl, nemá smysl léčit, protože se nemoc vrací a ani by to duše nedovolila. Hned dnes jsme se domluvili na první operaci, která proběhne u jedné ženy s rakovinou žaludku. Jak řekl JANE, bude probíhat 3 hodiny a musí se opakovat ještě jednou.  Jsme moc rádi, že je JANE s námi, máme nyní daleko větší možnosti lidem pomoci. Budeme JANEHO prosit o pomoc u všech vážnějších onemocnění. Doba uzdravení se tím daleko více urychlí.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

V dnešní době boží milosti je již velmi jednoduché si očistit karmu. Víte, že energie lásky dokáže cokoliv. Jak si očistit karmu?

Zavolejte si dušičku toho s kým nemáte zrovna dobré vztahy. Z 90% to jsou vaši nejbližší. Mezi vás stáhněte závoj božího světla jako takový filtr.

Prosím tě můj(má) milovaný(á) odpusť mi vše čím jsem se proti tobě provinila.

Odpouštím i tobě čím ses ty provinil(a) na mě.

Odpouštím sama sobě.

Prosím tě o navrácení všech mých energií, které já mám u tebe. I tobě navracím všechny energie, které ty máš u mě a prosím tě milovaný AA Michaeli o přetnutí těchto energií, až doběhnou do úplného konce. Děkuji

images--3-.jpg

 

Jednoho dne, jsme byly požádáni o vyčíštění karmy nám neznámému člověku. Prosba přišla, od jeho anděla, a bylo to dost zvláštní. Tento člověk již brzy ukončí tuto inkarnaci (datum je pevně dané), a je připraveno jeho nové narození. Ovšem jeho příští život bude již ve vysokých vibracích, a není možné, aby opustil tento současný život, aniž by neměl vypořádané své karmické dluhy. Šlo o velmi mimořádný druh boží milosti, který byl tomuto člověku udělen. Nějak jsme se nepídily proč. Ne všechno nám je dovoleno vědět a to pro naše nejvyšší dobro...jak jinak :). Udělaly jsme to, se svolením Boha a jeho duše a tento člověk je čistý aniž by vůbec věděl, že se jsme, na čištění jeho karmy pracovaly...... přejeme mu krásný příští život :) :) věříme, že se světlem, které na Zemi přinese, ve své další inkarnaci, pomůže nám všem žít lepší a kvalitnější životy.

 

 

images--11-.jpgAndělská terapie

Pomáhat lidem v situacích, kdy nezvládají vlastní život a potřebují nasměrovat od svého anděla či dušičky, poradit jak a co způsobilo jejich problémy je po většinou záležitostí karmy a usměrňování a změny myšlení. Nacházíme stará schémata , závislosti , názory a přesvědčení, která ten dotyčný nevidí a sám si je nedokáže změnit.  Různá prokletí a ublížení z minulých životů. Při tom nám vždy pomáhají andělé. Buď andělé toho dotyčného, nebo někdo, kdo k nám přišel a chce pomoci. Na nebe vzatý mistr, archanděl, Bůh…. Musím říci, že zájem ze strany andělů nám pomáhat je velikánský a máme tu při práci plno. Opravdu je to radost a velká milost a s pokorou děkujeme, že můžeme pomáhat a že máme tak dokonalé vedení.

Velikou milostí je ovšem i práce s nemocnými lidmi. Tehdy se přihlásí k této práci mnoho andělů léčitelů,  archandělů a není to tak dávno co se Kačence zjevila panna Marie a matka Tereza, které vysloveně žádaly, abychom je zvaly na tato léčení.

Jak tato práce probíhá?

Pracujeme s lidmi buď osobně, nebo v těžších případech, kdy ten člověk má vážnější nemoc a nemohl by dojíždět přes celou republiku, pracujeme po skype . Po rozboru nemoci již nemusíme daného člověka obtěžovat stálými schůzkami, ale jenom informujeme o čase, kdy zahájíme léčení. Tehdy vyžadujeme, aby byl dotyčný v klidu a s naprostou důvěrou přijímal toto léčení na dálku. Délka působení je tak na 20 min, konec nám vždy řeknou andělé, kteří vidí, jak dotyčný zvládá energie přijímat a zda ho to nevyčerpává. Samozřejmě sledují i nás, abychom se i my příliš nevyčerpaly .. U vážnějších případů to je práce na každý den, pokud nám andělé neřeknou jinak.

Pracujeme společně, protože jak nám bylo řečeno, máme daleko větší sílu a jsme ve velmi zvláštním a výjimečném propojení. Zásadní je napojení na duši toho člověka a zjištění, jestli dušička dovolí toto léčení, nebo je-li již připravena k odchodu. Tehdy je nám nanejvýš dovoleno očistit tomu člověku karmu, aby do další inkarnace šel již čistý a nemusel si odžívat bolesti a utrpení, která způsoboval druhým. Další možností je, že tato nemoc má člověku pomoci cosi pochopit, a nebo někomu v jeho blízkosti. Ani tady nemůžeme pomoci. To co přichází zcela a bezvýhradně respektujeme, protože víme, že vše je vůle Boží a děje se k nejvyššímu dobru toho člověka a všech.

Když dušička povolí léčení, přichází okamžitě holografický záznam, kdy můžeme nahlédnout do těla a s přesností určit postižení a zároveň nám od andělů přichází postup. Jiné je to při infekcích, při ucpaných a zablokovaných energiích a jiné je to při rakovině či roztroušené skleróze. Dostáváme pokyny a přicházejí barvy, které posíláme do orgánů i se symboly od andělů.  Jindy můžeme vložit ruce přímo do tohoto hologramu a rukou odstranit problém. Záleží vždy na tom, jak hluboce je tělo zasaženo. Například u léčení rakoviny žaludku spolu s léčením se objevují  vize co v žaludků tomu člověku leží, a to je potřeba řešit. Jsou to vztahy, strachy ublížení, které pomalu s léčením vyplouvají na povrch a úzce souvisí s nemocí.  Práci máme rozdělenou, a buď u lehčích případů pracujeme na bloku obě najednou, nebo při léčbě rakoviny jedna odstraňuje či působí na nádor a druhá pomocí elektrických impulzů, které vycházejí z konečků prstů odstraňuje metastáze. Samozřejmě vše probíhá na bázi  energetického působení. Když je buňka energeticky mrtvá tak i na fyzické úrovni dochází k jejímu odumření. Přicházejí i různé energie například v injekcích, které vstřikujeme do orgánů. Nebo se objeví vysavač a vysáváme různé nečistoty či spálené a odumřelé buňky. Nikdy, když zasedneme k práci nevíme co budeme dělat. Očistíme se uděláme si ochranu napojíme se na sebe a na všechny ty, kteří přišli pomoci, na dušičku člověka  a pak jen čekáme na postup. Obrazy pomalu přichází i s řešením jak začít. Tato práce nás nesmírně naplňuje a baví. Je to úžasné vidět nemocného zase v plné síle . Toto je andělská terapie.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář