Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seminář čištění čaker - duchovní hygiena

21. 3. 2017

Naši milovaní,

na našich seminářích jsme společně ušli kus cesty. Přijali jsme mnoho láskyplných darů od bytostí světla a také jsme mnoha dušičkám, bytostem, ale i naší planetě Zemi pomohli. Každým krůčkem se díky nám všem více a více rozzářilo světlo zde na Zemi. Září v každém z nás a přitahuje mnoho lidí, kteří také již nechtějí žít ve strachu a v bolesti. Trpí v hádkách a stresu každodenního života. Hledají odpovědi na to, proč jsou nemocní a lékaři je nedokáží vyléčit, proč nemají partnera, se kterým by mohli sdílet lásku, proč nemají v životě hojnost a radost. Pochopili již, že pomoc nepřijde z venku, ale že se musí obrátit dovnitř a najít svůj vnitřní klid. Rádi by začali na sobě pracovat, ale neví, jak začít.

Proto jsme se také rozhodly vám všem vyhovět a otevřít semináře, kde budeme  vysvětlovat základní kroky na cestě sebepoznání. Rády odpovíme na otázky a ukážeme, jak na sobě začít pracovat a jak si v těžkých situacích poradit. Postup při duchovní hygieně, očistě našich těl od nánosů, neláskyplných energií, strachů a emocí, které jsou usazeny v orgánech, čakrách, DNA… a způsobují vám problémy nejenom zdravotní, ale i životní.

Tato čištění pomohou všem lépe zvládat každodenní život.

Dnes, za pomocí vibrací a frekvencí v čistých energiích, které k nám proudí, je proces čištění daleko rychlejší. Energie napomáhají uvědomit si důvody zkušeností, které vás provázejí celým životem a mnohdy přešly z životů minulých a jsou usazeny ve vrstvách a nánosech vašich energií a brání vám v plném prozření a v projevení a přijetí lásky.

Naše semináře budou opět doprovázet bytosti světla a s pomocí jejich energií a pod vedením vaší duše vám s láskou napomůžeme na této cestě lásky a plného uvědomění.

Účastné  500,- Kč a termíny budeme podle potřeby včas zveřejňovat na našich stránkách.

První seminář bude zaměřený na čištění čaker a duchovní hygienu a proběhne v Liberci, 1. 4. 2017 od 12 hod – do cca 16 hod. v PALÁCI CENTRUM - ( "Loď" naproti Foru)
Jánská 868/8, Liberec 3, přízemí. Coworkingové centrum.

Kousek od autobusového a vlakového nádraží. Možnost parkování v parkovacím domě FORUM. (GPS souřadnice: 50°45'58.763"N, 15°3'12.375"E). MAPA a další informace

Je omezený počtem míst (50), proto se prosím včas přihlaste.

Program:

  • Přivítání s anděly
  • Základní informace k tomu, jak na sobě pracovat
  • Odstranění bloků a implantátů na duchovní práci, na Boha, sami na sebe
  • Očista naší aury 
  • Naučíme se duchovní hygienu
  • Odvádění dušiček
  • Čištění čaker

 

Těšíme se na vás

 Kačka a Ilonka