Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seminář 16. 9. - 17. 9.

3. 9. 2017

Moji milovaní, s velikou láskou Vás zvu na zářijový seminář, který se koná 16. 9. - 17. 9. na Lávce.

Nejprve k našemu tématu: Postavíme se našemu největšímu nepříteli, který nás drží v pasti a tím je náš strach a kterému se bojíme podívat do očí. Pomohu Vám a ukáži, jak s ním pracovat tak, aby se rozpustil a vy se mohli podívat na pravou podstatu celé věci: Události, která se za strachem skrývá. A věřte, že se i často zasmějete tomu, na co vše se ten strach nabalil!

Ukáži Vám, jak pracovat se zrcadli, které nám nastavují naši milovaní i celá naše lidská rodina. Zaměříme se na rodinné uzemění, na to, proč se nám stále nedaří komunikovat s našimi milovanými v celé časové ose našich životů, na naše partnery, na lásky sama k sobě a k druhým. Také na naše přání. Co nám brání v jejich uskutečnění?

Moji milovaní, POJĎTE SE MNOU, S NÁMI VŠEMI RUKU V RUCE OTEVŘÍT SVÁ SRDÍČKA. TÍM SE OTEVÍRÁ VAŠE CESTA K VAŠEMU ZDROJI, K ZEMI, PLANETĚ, VESMÍRU. VY JSTE TEN ZDROJ BEZPODMÍNEČNÉ LÁSKY K CELKU, K SOBĚ.

TAK JEST. TAK DĚKUJI 

Celý seminář nás budou doprovázet Vaši andělé, průvodci, bytosti lásky, kteří jsou stále nablízku za každých okolností našich životů.Včetně mých průvodců a bytostí, se kterými komunikuji po dobu, co kráčím po této zemi, i těch, kteří přichází sdělit informaci a odejdou s láskou sdělovat ji dál...

Moji milovaní věřte, nedá se to popsat slovem, ale věřím, když otevřete srdíčka, pocítíte přes vibrace těchto napsaných slov lásku, kterou vkládám do napsaných vět.

Na semináři se naše srdíčka plně propojí a nahlédneme společně do celého zdroje lásky. A věřte, je nekonečný a jen na nás záleží, jak a co s ním učiníme.

Mooc se na Vás všechny těším. S velikou láskou Káta.

Také si povíme naše prázdninové zážitky. Určitě jich máte plnou náruč, tak jako já a postupně si je budou moci přečíst i naši čtenáři na strankách. Tolik Vás všechny miluji. Těším se na naše setkání. Káta