Jdi na obsah Jdi na menu
 


PRÁZDNINOVÉ SETKÁNÍ

19. 7. 2017

Moji milovaní, s velikou láskou Vás zvu na prázdninový seminář, který se koná 11. až 13. srpna kousek za Prahou, na Statku u Škodů, V Koutě  35, Sibřina 250 84.

Seminář začneme společným sezení 12. srpna v 9 hodin, ale ubytovat se můžete již 11. srpna u laskavé, zářivé bytosti jménem Marcelka. Přivítáme se i spolu, protože tu také již budu s přítelem Zdenkem.

Budeme na úžasném, energeticky zářivém místě. Pořídila jsem pro vás při prohlídce samotného místa fotografie, na kterých můžete zahlédnout portál světla společně s anděli. Ti nás budou doprovázet celým naším seminářem i posezením u ohýnku, meditacemi...

Seminář bude zaměřen na transformaci, která se již otevřela. Na ženské a mužské podstaty, jak té naší lidské, tak i celé naší planety, která je s tou naší úzce propojená. Popracujeme i s naší DNA, která je taktéž propojená se Zemí, aktivujeme kódy a soubory v našich genech, kterými je naše DNA plně obdařená, ale které jsou před námi stále skryté. smiley

Ukážeme si, jak pracovat na sobě, jak najít sílu a víru, že i já jsem ten, který může učinit mnoho kolem sebe a nejenom pro sebe... Vyjmeme vše staré, které nám brání vstoupit do plného vědomí. A další a další informace, které nám dopomůžou zkvalitnit náš dosavadní život, začít milovat sami sebe a všechny kolem nás.

S otevřeným srdíčkem jste vítáni, moji milovaní. Těším se na spolupráci s Vámi společně s těmi, kteří neodchází ani na okamžik. Jsou to naši strážní andělé s průvodci, kteří nás milují bezpodmínečnou láskou bez jakýchkoliv očekávání, prostě proto že jsme:heart

Pochopíme, že jsme láskyplný nástroj bezpodmínečného zdroje, ze kterého plně proudí láska, úcta pokora s propojením absolutna. Staneme se tím, kým opravdu jsme... A tím je pravá podstata lásky, kterou jste a věřte i Vy ji máte!

Tak pojďte společně se mnou, s námi Všemi Vámi nalézt sílu a víru vstát a jít :-).

Vaše Káťa

 

„Statek u Škodů“ slouží jako rekreační zařízení ve stylu venkovského statku s meditačními místností a jídelnou, kde pro nás připraví snídaně i obědy. Součástí statku je i rozlehlá zahrada s jezírkem o rozloze  1,3 ha, kde budeme moci přes den za slunného počasí odpočívat, meditovat, ale i pracovat s bytostmi světla.

Cena semináře je 2.100 Kč a obsahuje i ubytování od pátku do neděle, dvě snídaně a sobotní oběd, kafe a čaje v neomezeném množství po celý den. Večeři a nedělní oběd (i vegetariánské), které nejsou v ceně, je možné si domluvit za slušné ceny v hospůdce naproti.

Bližší informace najdete na:  http://pohodauskodu.cz/

Spojení:

Autem:             GPS: N50°3.36668‘, E 14°40.08272‘

Autobusem:     z metra  B:  Černý Most  busem č. 303

                          z metra  A:  Skalky  busem  č. 329

Vlakem:           na trase Praha – Kolín, stanice Klánovice, přestup na bus č.303 – 4 km od Sibřiny

Hlásit se nám můžete na náš e-mail: prozreniandelu@seznam.cz,.

img-20170530-wa0008.jpgimg-20170530-wa0021.jpg

img-20170530-wa0023.jpg

 

 

 

 

 

img-20170530-wa0005.jpg

 

 

 

 

 

Vyfotila jsem pro vás nádherné energie v místnostech včetně obrysu postavy anděla.

img-20170530-wa0017.jpg