Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvání na semináře

17. 10. 2016

Jak popsat co se děje na našich seminářích…­?

To co se děje je nepopsatelné a dá se to jen stěží vyjádřit slovy. Je to ta nejkrásnější síla lásky, kterou je možné uchopit, a všechny bytosti světla nám všem dávají ze svého nitra to, co mají. Bezpodmínečnou lásku a je jen na nás, kolik si dovolíte přijmout. Jakmile pochopíš, že ty jsi ta láska a že si zasloužíš jen to nejlepší, jsi na konci cesty.

Je už jen na nás, kolik si dovolíme přijmout, jak moc si dovolíme tuto lásku přijmout. Věřte, že si zasloužíme jen to nejlepší a to je bezpodmínečná láska. Láska k sobě. Mít se rád a vědět, že nechci už nikdy přijímat nic míň, než bezpodmínečnou lásku a vědět, že si to zasloužím. Já si zasloužím jen to nejlepší. Zasloužím si dýchat čistý vzduch a pít živou vodu, být zdravá, zasloužím si mít partnera, který mě miluje bezpodmínečnou láskou stejně jako já jeho, zasloužím si jíst jen ta nejkvalitnější jídla a zasloužím si mít hojnost všeho láskyplného, co můj život naplní a udělá mě šťastnou a nepřijímám už nikdy nic míň! Já jsem bezpodmínečná láska a vím, že pro mé nejvyšší dobro a dobro všech je, abych byla šťastná, zdravá, krásná, bohatá s milujícím partnerem.  Že pro mé nejvyšší dobro je, abych přijímala lásku a slyšela a viděla lásku a vím, že láskou je i přijímat pravdu a já jí přijímám s láskou a pokorou. Zasloužím si ji a miluji se za to, že ji dokáži přijímat. Vážím si mých buněk, molekul i atomů mého těla, že mě udržovaly při životě a síle, abych mohla až sem do tohoto bodu uvědomění dojít. Z celého srdce a z hlouby mé duše děkuji všem, kteří mě sráželi, týrali, ponižovali a mučili, protože díky nim jsem došla až sem, do svého nitra, kde mohu spatřit sama sebe. Tu čistou lásku, čistý zdroj. Teď už vím, že jsem jenom já sama blokovala svému andělu vyjít a zářit. Jenom já sama jsem si škodila, protože jsem se neměla dost ráda. Protože jsem se nemilovala. Teď už to vím a děkuji si z celého srdce, že jsem si to teď uvědomila a dovoluji si přijímat bezpodmínečnou lásku. Miluji se a vše milovaný Bože, co nesouzní s touto bezpodmínečnou láskou v mém nitru, v mém bytí tady a teď vyjímám a odevzdávám. TEĎ!

smiley

No a až všichni dojdete do tohoto bodu, kdy víte, kdo jste a dovolíte si to přijímat a budete se milovat, naše semináře skončí, protože už nebude duše, která by nedokázala pomoci sama sobě smiley, ale do té doby tu jsme stále pro vás spolu s bytostmi světla a budeme vší silou lásky odstraňovat z vašeho bytí nánosy nelásky, až dojdeme spolu k tomuto zlatému jádru, kde uvidíte sami sebe…. Anděla lásky.

Milujeme vás, váš Sandalfon a Bůh

Bytosti světla nás žádaly, abychom vám připomněly, že každý z vás si dokáže pomoci sám a že jsme tu pouze proto, abychom vám ukázaly cestu.

Součástí našich seminářů budou láskyplné energie znovuzrození, které vám napomohou přijmout tolik láskyplných energií, kolik bude možné načerpat k plnému uzdravení. Bytosti světla budou komunikovat s vaší DNA a s vašimi těly.

Každý z vás ví, co ho trápí a co potřebuje vyřešit. Už jen vaše uvědomění toho, že víte, co vás trápí, je důvodem k tomu to plně pročistit. V průběhu těchto dvou dnů, vás spolu s Kryonem a bytostmi světla zavedeme do chrámů plné očisty, uzdravení i do chrámu lásky a světla, který je připraven pro každého z vás, do chrámu uvědomění Božího posunu a jiných podle potřeby skupiny, která se shromáždí v daný seminář. Bude promlouvat Kryon a pomůže vám s vaší biologií, zavede nás přímo do jádra vašich problémů ať s financemi, partnery, zdravím… atd. Energie vámi projdou a najdou zasažená místa daným problémem. Seminář bude různorodý podle lidí a jejich situace a tedy ani jednou nebude stejný, i kdybyste ho opakovali několikrát. V tuto chvíli, v současných energiích již není třeba definovat problém. Energie znovuzrození dává lidem možnost nahlédnout hlouběji a vyplouvají věci, kterých jste si dříve nebyli vědomi.

Součástí semináře budou i promluvy Boha k lidem planety Země.

Už teď se moc těšíme a srdečně vás všechny zveme do víru nového dobrodružství a k plné očistě.

Ilča a Kačka

Všechny semináře proběhnou v sobotu 10:00 - 17:00, v neděli 10:00 - 16:00 (vždy s polední přestávkou) v Praze na Novotného lávce. Konkrétní sál je uvedený níže. Časy berte prosím orientačně, nikdy předem nevíme, kdy přesně skončíme.

Účastné je 2.200,- Kč za  seminář. Platbu je potřeba provést předem převodem na účet. Vybírání peněz na místě seminář ruší a ti, kteří se přihlásili a nepřijeli, blokovali místo druhým. Pouze ti, kteří se nahlásí na poslední chvíli, mohou po domluvě zaplatit na místě. Platbu je nutné poslat na účet 2956916063/0800 pod variabilním číslem daného měsíce (viz dole). pro zahraniční platby IBAN  CZ30 0800 0000 0029 5691 6063

_____________________________________________________________________

1. seminář S Ježíšem Léčení silou lásky 5. – 6. 11. 2016, sál 417

Pokud máte Outlook, přihlášení na seminář emailem ZDE. Variabilní symbol pro platbu: 112016. Své příjmení napište do zprávy pro příjemce.


2. seminář Přechod do světelného lidství silou lásky 3. – 4. 12. 2016, sál 417, nebo najdete na info. tabuli

Pokud máte Outlook, přihlášení na seminář emailem ZDE. Variabilní symbol pro platbu: 122016. Své příjmení napište do zprávy pro příjemce.


3. seminář (téma zatím nesděleno) 14. – 15. 1. 2017, sál 417

Pokud máte Outlook, přihlášení na seminář emailem ZDE. Variabilní symbol pro platbu: 012017. Své příjmení napište do zprávy pro příjemce.


4. seminář (téma zatím nesděleno) 11. – 12. 2. 2017, sál 417

Pokud máte Outlook, přihlášení na seminář emailem ZDE. Variabilní symbol pro platbu: 022017. Své příjmení napište do zprávy pro příjemce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud Outlook nemáte, pošlete přihlášku na náš email prozreniandelu@seznam.cz.

Rezervované místo máte po zaslání přihlášky a doručení platby.