Jdi na obsah Jdi na menu
 


Program přebírání zodpovědnosti za druhé

6. 6. 2017

Moji milovaní, ruším a mažu tento program přejímání zodpovědnosti sama na sebe od druhých.

Odstraňuji veškeré hranice a zábrany, které mi brání přijmout sebe sama. Já s láskou tyto programy rozpouštím, odevzdávám a stávám se solitérem, přes jehož kořeny jde světlo vesmírné a planetární.

Já ,teď a tady, rozpouštím ze svých kořenů, kmene i koruny tyto programy, tyto vzorce, toto propojení a přijímání zodpovědnosti za druhé, od druhých na sebe.

S velkou láskou děkuji všem, za toto zrcadlení, které mi ukazujete. Děkuji vám za to, že mi ukazujete, že i já jsem dávala a přidávala zodpovědnost na druhé. Děkuji vám moji milovaní, nyní vím, že i já jsem předávala svou zodpovědnost druhým a tím i své vibrace. Děkuji za toto zrcadlení, ale už je toho dost, a já se vzdávám a rozpouštím tuto zkušenost a přijímám vůli svou a ochranu mou a z mého vědomí tento vzorec a program opouštím, propouštím a rozpouštím.

A s tou největší láskou, teď a tady, vám přes krásný zlatý závoj navracím veškeré vaše energie, které vy máte u mě tak, aby k vám přišly prosvětlené světlem a láskou, a nazpět si beru veškeré energie, které já mám u vás, skrze tento závoj božího světla. Můj milovaný Michaeli, prosím pozvedni svůj meč a přetni tyto vazby jednou provždy,

teď a tady, v okamžiku přítomnosti teď.heart