Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zrcadlení

Nebo-li, karmický způsob života. Co to je?

Cokoliv se vám nelíbí na druhých … kradou, lžou, jsou agresivní, žárlí … je to, co jste i vy dělali druhým. Jakmile vám do života začnou chodit lidičky, u kterých se bude projevovat povaha či situace, která vás popuzuje, věřte tomu, že vám je do cesty přivádí vaše dušička a to z jednoho prostého důvodu. JE ČAS TO OČISTIT!! Je potřeba, abyste si to uvědomili a přijali to. 

ANO I JÁ JSEM SE TAKTO CHOVAL. PŘIJÍMÁM TO A ODEVZDÁVÁM TO.


Jak zrcadlení čistit?

Moje milovaná dušičko, prosím tě s velkou láskou, abys mi přivedla všechny ty dušičky, kterým jsem tímto způsobem života i já ublížil/a. (Nezapomeňte mezi sebe a tyto dušičky stáhnout ochranný závoj božího světla.) Dušička vám je mile ráda okamžitě přivede. Potom stačí udělat trojí odpuštění, jak jste od nás již mnohokrát slyšeli:

Moji milovaní, prosím, odpusťte mi, že jsem vám tímto způsobem života (žárlivost) ublížil/a. Uvědomuji si, že to nebylo v lásce a prosím, abyste mi odpustili. I já odpouštím vám veškerou neláskyplnou energii, kterou jste na oplátku vyslali ke mně. Odpouštím i sám/sama sobě.

Navrátit energie:  Prosím vás, abyste mi navrátili veškeré mé energie skrze závoj božího světla, které já mám u vás a i já vám navracím veškeré vaše energie skrze závoj božího světla, které
vy máte u mne. Prosím tě, AA Michaeli, abys tyto energie přetnul, až doběhnou do úplného konce a navrátil každému, co jeho jest.

Počítejte s tím, že to nebude stačit jednou. Až budete mít toto zrcadlení očištěno už vám buď nebude vadit, že se tak druzí chovají, nebo takové lidi už nebudete potkávat. Je dobré si to vysledovat. Co mi vadí na druhých? Zapisujte si to a po dlouhých zimních večerech ……čistit, čistit, čistit.laugh

 

 

Příspěvky

Program přebírání zodpovědnosti za druhé

6. 6. 2017

Já ,teď a tady, rozpouštím ze svých kořenů tyto programy, tyto vzorce, toto propojení a přijímání zodpovědnosti za druhé, od druhých na sebe.