Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rovnováha našeho těla

28. 3. 2017

Teď a tady veškeré krystaly své celistvosti, svého zdraví a posunu ve formě energií, které skrze mě ve mně i kolem mě plně proudí, srovnávám do jedné linie do rovnováhy tak, aby celá středová linie Země vesmíru i mě vibrovala jednou vibrací, světlem, tónem i písní. Teď a tady aktivují své krystaly ve svém vnitřním i vnějším prostoru, aurickém poli, magnetickém poli, elektro poli, vibracích i frekvencích, které ve mě, kolem mě vyzařují přes celý vesmír tady a teď teď!

Veškerá disharmonie ať je teď a tady srovnána do jedné linie, rovnováhy a propojení. Veškeré dysfunkce mého zdraví ať se teď a tady rozpustí a ať jsou naplněný bezpodmínečnou láskou, programem ustálení a posunu. Ať se ukotví a aktivují, a srovnají do jedné linie, do středu mne, Země a vesmíru v plném rozsahu teď .

Veškerou disharmonii, nerovnováhu mého fyzického bytí teď a tady za pomocí kosmických a kvantových energií proměňují na program bezpodmínečné lásky. Prosím a dovoluji si, aby mé krystaly, vibrace a frekvence mého biologického pole, chemického a geometrického pole, mého vnitřního i vnějšího já vibrovali stejnou úrovní a vibrací.

Veškerá implantáty, hranice a omezení čipy a paměťové karty, včetně všech otisku, stop a stínu já teď a tady svou nádhernou energií plné vibrace a síly vědomí a víry spolu s kosmickou energetickou a vesmírnou i mou tělní energií rozpouštím. Tyto neláskyplné programy, vzorce, schémata, smlouvy, jistiny a záznamy vnějších i vnitřním poli vesmíru a Země já ze své svobodné vůle jsi volím plné očištění a veškeré dysfunkce a disharmonie úplně rozpouštím a vyjímám v plném rozsahu teď .

Veškerá kosmická, kvantová, energie v krystalické mřížce mého těla, vesmíru a Země se proměňuje a propojuje v jednu rovnováhu, harmonii a posun. Vibruje stejnou úrovní, vibrací a frekvencí.

Naplňují se Kristovo vědomím a energií posunu. Mé tělo se stává harmonii, rovnováhou. Narovnávám i veškerá energetická vlákna a roviny ve středu mě i planety Země. Veškerá vlákna, která jsou propojena skrze mě, ve mě a kolem mě, ať naplní plnou silou bezpodmínečná láska a mé tělo se stane harmonii a rovnováhou.

Mé pole je teď čisté, mé buňky se přetváří, mé tělo se tvoří. My jsme láska, my jsme světlo. Teď a tady tento zdroj bezpodmínečné lásky, rovnováhy a vzestupu aktivují společně s rozhodnutím samotného Boha teď!

Vylaďuji se na frekvenci mou, tělní, zemskou i vesmírnou. Skrze mně procházela láska tady a teď. Teď!