Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slaďování

V této době, kdy Zemi doslova bombardují energie lásky, se vaše fyzické tělo i duchovní tělo rozechvívají přívalem těchto velmi silných energií. Nejsme zvyklí na tolik energií lásky, a proto každá tato vlna pro nás může znamenat to, že se naše energie, rozhodí, rozladíNejen, že nemůžeme takto rozladění, přijímat tyto energie kvalitně, ale může nám to způsobit i šok. Čakry se zavřou tímto šokem a duše a tělo nejsou v rovnováze. 

My s Kačenkou slaďujeme kde co JFyzické tělo s duší, DNA s fyzickým tělem, fyzické tělo s myslí, duchovní tělo s bytostmi světla a lásky,duchovní tělo s myslí, DNA s čakrami, fyzické tělo s čakrami… 

Děláme to jednoduše, buď si představujeme, jak se tyto energie spojují v jeden celek, nebo si představte, vaši středovou osu těla, na jedné straně svého těla uchopte pomyslně duši na druhé straně uchopte tělo a zarovnejte je do této středové osy. Můžete toto posílit tím, že podél této osy obkroužíte spirálu zlatého světla, která toto spojení upevní. 

ŘíkámeSlaďuji a harmonizuji vysoko vibrační frekvence své duše se svým fyzickým tělem v jedno

Jak nám stále bytosti světla připomínají je to veledůležité a aby zdůraznili důležitost, podotýkají, že jde o náš život. Takže když nic tak toto určitě nezapomeňte udělat a to několikrát za den a zároveň si otevřete opět čakry a prodýchejte je.

Názorná ukázka ze semináře:

https://www.youtube.com/watch?v=0QCTg8C7E1U

 

 

Příspěvky

Rovnováha našeho těla

28. 3. 2017

Mé pole je teď čisté, mé buňky se přetváří, mé tělo se tvoří. My jsme láska, my jsme světlo. Teď a tady tento zdroj bezpodmínečné lásky, rovnováhy a vzestupu aktivují společně s rozhodnutím samotného Boha