Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sama před sebou poklekám

4. 5. 2017

Moje milovaná dušičko, já teď sama před sebou poklekám a s tou největší láskou a pokorou sebe sama přijímám. Přijímám cestu do své pravdy, do svého srdce, do svého světelného těla. Teď a tady s tou největší láskou sebe sama přijímám. Přijímám svou lásku a vystupují z bolesti, strachu a krutosti.

A společně ruku v ruce se samotným Bohem, mou duší a sám/sama se sebou teď a tady přijímám sebe sama jako lásku, jako světlo, jakožto Bůh, jakožto láska, jakožto posun. Teď a tady s tou největší láskou si já se svobodnou vůli volím svobodu těla, mysli a duše.

Teď a tady rozpouštím veškeré záznamy, veškeré programy, veškeré smlouvy, nálepky i vzorce a vše převzaté, co není mé. Vše, co jsem si vytvořil/-a, s láskou přijel/-a, ale už není pro mé nejvyšší dobro a dobro všech. Teď a tady to deaktivuji jako jeden zdroj celého zdroje strachů, strachu strachů ze svého těla, duše, mysli. Ze své geometrie, fyziky, chemie, biologie a duše. Ze všech záznamů a uložišť mých tělních, vesmírných i Zemských. 

Já, teď a tady si ze své svobodné vůle, jako jeden zdroj celého zdroje, včetně všech stop, stínů a otisků, volím toto vyjmutí. Volím a odevzdám to tobě, milovaný Bože, s tou největší láskou, teď a tady v okamžiku přítomnosti, teď! Já teď a tady přijímám své srdce, svou duši, své tělo i hmotu. Miluji se, miluji vás a miluji všechno kolem sebe. 

Vibrace je vibrace světelná. Vibrace světelná je vibrace má. Tóny a tónina je zpěv hlasů zdroje bezpodmínečné mateřské lásky mé i vaší, Země a vesmíru. Teď a tady dávám sám/sama sebe do harmonie s vámi, aby energie plně proudily ve směru lásky a světla, harmonie a rovnováhy. 

Rozpouštím, já sám/sama svou svobodnou vůli a volím si toto rozpuštění, veškeré disharmonie, nerovnováhy a dysfunkce svého těla, duše a mysli. Rozpouštím to, deaktivuji a odevzdávám okamžiku přítomnosti, teď!