Jdi na obsah Jdi na menu
 


Očista vaším centrem mateřské bezpodmínečné lásky

29. 4. 2017

Teď a tady vytváříme spolu světelný kruh, který nás zahrnuje ve vnitřním i vnějším prostoru. Tento světelný kruh vytváří paprsky, které směřují do našeho těla, paprsky bezpodmínečné lásky a přeprogramování. Přeprogramovávají veškeré krystaly našich těl, krystaly a buňky, částice a molekuly, naši celou celičkou hmotu našeho těla.

Každá buňka se teď a tady naštěpuje a jádro se čistí. Toto světlo je zdroj, náš zdroj, centrum mateřské bezpodmínečné lásky, posun a světlo. Jsme to my toto slunce, tato záře, která vyzařuje z naší aury, z našeho těla, ze Země a vesmíru.

Jsme propojení. My jsme to slunce. My jsme ten paprsek a teď a tady společně s námi, s bytostmi světla i Bohem, prosvětlujeme tyto částice vašeho těla, vašeho vědomí i duše. Vše se začíná přetvářet na zdraví a na lásku, světlo a posun. Každičká kost tvého těla, každičký orgán se teď a tady regeneruje. Každý tvůj orgán, každá buňka se vyživuje, aktivuje a naplňuje tekutým světlem bezpodmínečné lásky a uzdravení. 

Přijímáme programy lásky, programy zdraví, síly, vědomí. Programy duše i těla. Teď a tady aktivujte i samotný brzlík vašeho těla. Samotné centrum zdraví vašeho těla se teď a tady s tou největší láskou rozzařuje a naplňuje životní silou tvou, Země i vesmíru. S tou největší láskou teď a tady my všichni aktivujeme toto centrum zdraví v okamžiku přítomnosti, teď!

Vaše kosti je tvorba, vaše kosti je základ. Vaše krev je váš život. Ústa jsou vaše slova. Vaše oči nahlíží, vaše uši naslouchají. Jste zdroj bezpodmínečné lásky sebe přetváření. Veškeré programy, vzorce, smlouvy, jistiny, prokletí, kletby, zařeknutí se, zřeknutí světelného těla, duše, andělů i veškeré tyto zvyky nelásky teď a tady tou největší silou společně rozpouštíme. Rozpouštíme a vyjímáme a naší svobodnou vůlí si volíme plné vyjmutí i ze všech úložišť, záznamů tělních, vesmírných a Zemských. Odstraňujeme teď a tady v přítomném okamžiku, teď!

Propouštíme a dáváme svobodu těla i duše všem. Všem, moji milovaní. Přes krásný zlatý závoj vám navracíme veškeré energie, které máme u sebe, a které jsou vaše. A přes krásný zlatý závoj si navracíme všechny naše energie, který máme u vás. Milovaný Michaeli prosím tě přetni tato pouta mezi těmito inkarnacemi, mezi těmito vazbami, mezi vámi a námi jednou provždy, tady a teď, teď!

Prosíme o dočištění těchto světelných koulí, těchto záznamů a situací. Milovaný Michaeli prosíme tě, úchop veškeré láskyplné náčiní a odstraň veškeré hroty energie, které nenáleží do mé světelné koule. Tak jest. Tak děkuji.