Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mějte úctu sami k sobě

21. 5. 2017

Sedněte si v klidu a poproste svoji dušičku, aby vám otevřela cestu bezpodmínečné lásky, cestu vaší duše. Cestu do pravdy ve vás. Je to pravda ve vás. Každý z nás ji má. Každý má svoji pravdu. 

Každý z nás je na jiné úrovni a na jiném stupni vývoje, proto nikomu svoji pravdu nevnucujte. Můžete nabídnout obzor, ale ten dotyčný to ještě nemusí vidět, protože ještě není na takové úrovni, jako vy. 

Je to o probuzení, o propojení, o propojení s vámi. Tato pravda, tato cesta do pravdy, je myšlena tak, že vcházíme sami do sebe a přetváříme myšlenky sami v sobě, přijímáme zdroj bezpodmínečné lásky a dokážeme vyslat ze svého srdce lásku a pokoru každému, kdo kolem vás projde, protože v každém vidíte sami sebe. 

I tomu, kdo vám ublížil, odpusťte. Nesuďte a neodsuzujte. Žádnou situaci a zkušenost, kterou jste prožili, nesuďte a neodsuzujte. Ani žádnou bytost, která vám to dala prožít. 

Nenechte sebou manipulovat. Mějte úctu a víru a pokoru i sami k sobě a nenechávejte na sebe házet kameny. S tou největší láskou jenom vy můžete nalézt pravdu sami v sobě. 

Spousta z nás očekává. Očekáváte i sami od sebe, proto stále žijete v budoucnosti. Otevřete si cestu do pravdy a chtějte změnit sebe. Přejte si změnit sebe a tím měníte všechny kolem sebe. 

Zkuste se stát mistry sami sobě, a pak můžete ukázat i druhým, že i oni se můžou stát mistry sami sobě. Jinak se budete stále točit v kruhu.