Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jeden ze způsobů jak pročistit všechny záznamy mezi životem a smrtí

20. 4. 2017

 

Milovaný Ježíši, prosím vezmi ruku v ruce moji celistvost a jako noha míjející nohu prosvětli prosím mé životní cesty jak minulé, současné i budoucí od počátku věků, kdy jsem poprvé vstoupil-a na tuto Zemi tak, aby se veškeré vrstvy a nánosy strachu a bolesti rozzářily pod mýma nohama, našima nohama tak, aby tato cesta byla jedna linie, jedno světlo, jedno bezpodmínečné vlákno celistvosti.

Teď a tady se napojuji a stávám se součástí Ježíšovy energie Kristova vědomí, srdce, tělo a duše. Teď a tady otevíráme brány Kristova srdce a mého bytí tak, abych plně mohl/-a pročistit sebe.

Teď a tady tou nejkrásnější energií Božího posunu, energií našeho vnitřního i vnějšího posunu, zdrojem bezpodmínečné lásky omývám a smývám tuto šňůru, tuto životní cestu, tato vlákna a tyto vibrace. Smývám a rozpouštím ve vnitřním i vnějším prostoru tou nejsilnější energií bezpodmínečné lásky mého vnitřního já.

Jelikož my a já si přejeme být plně očištěni od těchto energii, které mi brání v posunu, které mi brání v uzdravení. Rozzařuji se jako slunce a vysílám tyto energie plné očisty, teď!