Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dejme svobodu všem církevním bytostem

5. 5. 2017

Odstraňuji veškeré sebetrýznění a sebeobviňování. Prosím a žádám veškeré dušičky, moji milovaní, kdy mi bylo řečeno, že si nezasloužím být světlem a Bohem, že má cesta je peklem a že mířím do pekla. Vy všichni, církevní bytosti lidského rozumu a vědění, přijďte prosím ke mně. 

Vám všem odpouštím to, kdy jsem já v bolestech díky vám plakal/-a, že si nezasloužím jít zpět domů k Bohu, to, že tato slova se mi ukotvila ve vědomí, podvědomí, v kůži, v těle i v orgánech, v srdci i v duši. 

Tato slova mi byla řečena při mé zpovědi lásky a světla a já je teď a tady ze sebe propouštím. Propouštím tato slova nelásky, že si nezasloužím být láskou a světlem, že si nezasloužím jít do nebe. Odpouštím Vám teď a tady tuto bolest, tuto krutost, kterou mi to způsobilo na mém těle, v mém vědomí, podvědomí, to, že jsem si i svůj život kvůli tomu vzal/-a.

Odpouštím vám všem, moji milovaní, kdy jste na mě sypali popel a v bolestech a krutostech jste mě nechali umírat. Bičovali jste mne a vyháněli ďábla z mého těla. Teď a tady už vím, že jsme láska a světlo a že každý z nás si zaslouží jít do nebe, za láskou a za světlem. Jelikož jsme všichni vším a všichni jsme všechno.

Já jsem Bůh a Bůh jsem já. Já jsme láska a světlo a já si zasloužím a přijímám světlo a lásku. Přijímám víru v sebe, víru svou, sílu a moc. Přijímám toto světlo, lásku a tímto světlem, které skrze mě plně prochází. 

Světlo archandělů, moci a posunu, světlo bezpodmínečné lásky skrze mě teď a tady září. A já teď a tady rozpouštím tato slova nelásky, strachu a bolesti, která jsem přijal/-a v manipulaci a ve strachu a žádám o odpuštění sebe sama, že jsem tento strach, tuto bolest převzal/-a, že jsem se choval/-a jako ovce.

Teď a tady vím, že jsme svoboda a dávám svobodu všem církevním pánům i papeži. Dávám svobodu králům i poddaným. Dávám svobodu všem lidským bytostem na této planetě, všem duším vesmíru a Země. Dávám svobodu vám všem a dávám svobodu sám/sama sobě.

Lásku a světlo rozesílám skrze sebe vám všem. Odpouštím sám/sama sobě tuto potupu, tento strach a bolest. Miluji se a vím, že peklo si zde vytváříme sami. Sami si tvoříme zkušenostmi nelásky. Teď a tady to vím a já tyto zkušenosti přijímám, ale jsou to zkušenosti a energie minulosti.

Teď a tady vím, co je láska. Vím, že je to můj posun, zdroj bezpodmínečné lásky. Já se otevírám změnám lásky a přijímám svou sílu. Já vám všem, moji milovaní, otevírám zvon zvonu a tím dávám svobodu vám všem. Ať znějí zvony a tóny vám všem, ať tento zvon dá svobodu vám všem. Já zazvoním bim-bam, bim-bam a posílám lásku mou. Tak jest. Tak děkuji.