Jdi na obsah Jdi na menu
 


CHRÁM OSVOBOZENÍ A PRAVDY

25. 4. 2017

Milovaní andělé a archandělé, přistupuji v tuto chvíli k paláci osvobození a pravdy, které máme ukotvené v našich srdcích a otevírám brány v nich, vně i kolem mě. Otevíráme brány těchto chrámů, které jsou skryty v našich srdcích, v našem zdroji bezpodmínečné lásky mateřského centra.

Jsou to nádherné křišťálové chrámy, láskyplné pyramidy, které jsou ukotveny v nás, ve vesmíru i na Zemi. My se teď a tady s tou nejčistší energií propojujeme s touto energií a otevíráme brány ke vstupu do osvobození, k pravdě a k nalezení sebe sama. Pravdy sebe, pravdy žít v radosti a v rovnováze, posílat lásku a harmonii, světlo a posun. 

Kráčíme do těchto chrámů a propojujeme se ve středu Země, těla i vesmíru. Milovaní andělé, strážci těchto bran, dovolte nám prosím vstoupit. Dovolujeme vstoupit i sami sobě. Klaníme se a žádáme o svolení vstoupit.

Tak jest. Děkujeme.

Přistupujeme k oltáři cti, pokory, radosti a života. Teď a tady jsem s tou největší láskou zde, moji milovaní. Jsem zde sám/sama pro sebe a pro vás a dávám svobodu sama sobě i vám. A vám všem, které jsem uvěznila, dávám stejnou svobodu těla, duše i mysli, vesmíru i Země, jako dávám sobě. 

Vám všem, kteří mi bráníte vstoupit do tohoto chrámu osvobození a pravdy, dávám stejnou svobodu, jakou dávám sobě. Snímám veškeré sebetrýznění a trýznění sebe a vás. Společně s těmito energiemi chrámu snímám poutání a spoutání, manipulaci a bolest teď a tady Zemi, vesmíru, vám i mně, jakožto čistým duším samotného Boha.

Já dávám svobodu vám všem. Skrze mě tvoří Bůh a já tvořím skrze vás sebe. Děkuji Vám, že mi ukazujete tyto cesty leckdy i trnité, bolestné. Ale já teď a tady vím, že mohu vstoupit do těchto chrámů s čistou láskou a s přáním žít.

Vy všichni jste mi ukázali tuto cestu a já vám za to děkuji, moji milovaní. A odpusťte mi, že i já brzdil/-a vás a tím jsem brzdil/-a sám/sama sebe. Odpusťte mi to prosím a já to odpouštím sobě. Odpouštím si svoji minulost, kterou jsem zde prožil/-a. Je součástí mne a já ji s láskou přijímám a odpouštím si, odpouštím i vám všem. Vy odpusťte mě a pojďte společně se mnou nalézt tyto chrámy.

Každý ho nosíte sám v sobě a s láskou může vstoupit tak, jako já teď a tady. Stojím před tímto oltářem cti, milování a znovuzrození. Přijímám svůj posun a s velikou láskou rozpouštím vše nepotřebné a zůstávám zde ukotvený/-á v těchto energiích.

Prosím a žádám o osvobození a nahlédnutí do pravdy mého srdce. Do pravdy zdroje bezpodmínečné lásky tvoření a spolutvoření. Já si přeji znát pravdu svou, uzdravení a posun.

Tak jest. Děkuji. 

A děkujeme všem za tuto pomoc. Děkuji sobě, že jsem dovolil/-a, aby proudily tyto energie ke mně a skrze mě.

Tak jest, tak děkuji.

heart