Jdi na obsah Jdi na menu
 


Centrum našeho zdraví a posunu

15. 6. 2017

Teď a tady přistupujeme s velkou láskou sami k sobě a k Bohu a s velikou láskou v tuto chvíli přijímáme veškeré změny, které se v nás i kolem nás dějí. Přijímáme a povolujeme jim vstup do našich energií, frekvencí i vibrací. Stáváme se nástrojem sebe sama. Stáváme se vibrací a propojením se samotným Bohem, se svým srdcem, se svým děním. 

Teď a tady se s tou největší láskou slaďujeme a vybíráme si posunout a znovuzrození. Přijímáme vesmírné kódy. Přijímáme, žádáme a prosíme o ty nejsilnější energie, které naše tělo dokáže přijmout. Přijímáme fyzickou, kvantovou, tachyonovou i vesmírnou energii, která skrze nás tady a teď plyne, která nás ukotvuje až u samotného zemského jádra a my dokážeme nahlédnout směrem sami do sebe, nalézt sílu a víru v sebe sama a s tou největší láskou i rozpustit veškeré vzorce, ukotvené na naší celé časové linii, která nás svazuje s minulostí, současností a budoucností. 

Teď a tady propouštíme veškeré energie, které nejsou součástí nás, které teď a tady nesynchronizují a nerezonují s bezpodmínečnou láskou sebe sama a s našimi buňkami.

Teď a tady naštěpujeme naší kmenovou buňku, centrum našeho zdraví, znovuzrození a posunu. Otevíráme brány našeho brzlíku. Otevíráme, regenerujeme a aktivujeme ho k plnému uzdravení a k posunu, načerpání a znovuzrození.

Aktivujeme tyto energie v nás, kolem nás a skrze nás a ukotvujeme teď a tady, teď.