Jdi na obsah Jdi na menu
 


PROPOJIVÁNÍ, ČIŠTĚNÍ ŽIVOTNÍ CESTY

Příspěvky

Centrum našeho zdraví a posunu

15. 6. 2017

Teď a tady propouštíme veškeré energie, které nejsou součástí nás, které teď a tady nesynchronizují a nerezonují s bezpodmínečnou láskou sebe sama a s našimi buňkami.

 

Pramen živé vody

2. 6. 2017

Rozpouštím tímto pramenem veškeré úrovně a vrstvy ve své první čakře, včetně všech parazitů, strachů a energii nelásky, které jsou v mých kořenech, v mém kmenu, v mé koruně, v mém srdci, v mém propojení.

 

Mějte úctu sami k sobě

21. 5. 2017

Každý z nás je na jiné úrovni a na jiném stupni vývoje, proto nikomu svoji pravdu nevnucujte. Můžete nabídnout obzor, ale ten dotyčný to ještě nemusí vidět, protože ještě není na takové úrovni, jako vy. 

 

Dejme svobodu všem církevním bytostem

5. 5. 2017

Vám všem odpouštím to, kdy jsem já v bolestech díky vám plakal/-a, že si nezasloužím jít zpět domů k Bohu, to, že tato slova se mi ukotvila ve vědomí, podvědomí, v kůži, v těle i v orgánech, v srdci i v duši. 

 

Sama před sebou poklekám

4. 5. 2017

Moje milovaná dušičko, já teď sama před sebou poklekám a s tou největší láskou a pokorou sebe sama přijímám. Přijímám cestu do své pravdy, do svého srdce, do svého světelného těla

 

Očista vaším centrem mateřské bezpodmínečné lásky

29. 4. 2017

Vaše kosti je tvorba, vaše kosti je základ. Vaše krev je váš život. Ústa jsou vaše slova. Vaše oči nahlíží, vaše uši naslouchají. Jste zdroj bezpodmínečné lásky sebe přetváření.

 

CHRÁM OSVOBOZENÍ A PRAVDY

25. 4. 2017

Milovaní andělé a archandělé, přistupuji v tuto chvíli k paláci osvobození a pravdy, které máme ukotvené v našich srdcích a otevírám brány v nich, vně i kolem mě. Otevíráme brány těchto chrámů, které jsou skryty v našich srdcích, v našem zdroji bezpodmínečné lásky mateřského centra.
 

 

Čistý záměr

21. 4. 2017

Teď a tady se mé tělo stává světlem a láskou Božího posunu samotného Kristova vzestupu, jakožto světlo a láska. Ve svém srdci vítám tyto energie.

 

Jeden ze způsobů jak pročistit všechny záznamy mezi životem a smrtí

20. 4. 2017

Milovaný Ježíši, prosím vezmi ruku v ruce moji celistvost a jako noha míjející nohu prosvětli prosím mé životní cesty jak minulé, současné i budoucí od počátku věků, kdy jsem poprvé vstoupil-a na tuto Zemi