Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co jsou přivtělené duše a proč je odvádět.

Přivtělené duše jsou dušičky zemřelých, které z nějakého důvodu neodešly do světla. Pokaždé, když člověk zemře, se spustí sloup božího světla. Je to bílé světlo, které se ukáže každému, kdo opustí tělo. Tato dušička má volbu, jak v životě, tak po smrti. Buď do něho vstoupí, nebo z nějakého důvodu tuto možnost nevyužije. Sloup se po nějaké době stáhne a duše tu zůstane uvízlá. Bez těla a bez možnosti se skrze tělo projevit. Přisedne do těla, kde vidí možnost proniknutí a kde se cítí bezpečně. Hledá tělo pro své další fyzické projevení a to u těch, kteří mají narušenou auru. Není to proto, že by nám chtěly ublížit, vůbec si to neuvědomují. Často jsou zmatené, nevědí, co se stalo, neuvědomují si, co má následovat. (Většinou jde o duše lidí, kteří v životě nevěřili na existenci duší, duchovní podstatu života, materialisté, nebo také lidé
s bizarními představami o životě apod.) Jde převážně o méně vyspělé duše. Vyspělá duše si toto již uvědomuje a do světla vstoupí okamžitě, nebo si už umí poradit a ví jak odejít a jak si toto světlo stáhnout.

Takže tím, že se přivtělí do nás, nám ubírají naši životní sílu, jsme potom unavení, cítíme chlad a nejen to. Když se do člověka přivtělí duše člověka, který byl závislý třeba na alkoholu, automatech nebo na drogách, začne tuto závislost vyžadovat i na člověku u kterého je.
Prostě neuvědomuje si tu změnu a pokračuje ve fyzickém životě, který skončil. Tehdy i naprostý abstinent může vzít lahev a klesnout až na dno a nikdo, ani on sám nechápe, co se to s ním děje. Další mohou být duše s depresemi, lítostivé či agresivní a stejně jako v předešlém případě mohou ovlivňovat svými emocemi dotyčného. 

Přišla k nám paní, která nechápala, proč její chlapeček bere na sebe šatičky a chce dlouhé vlasy. Tvrdí o sobě, že je holčička. Paní, byla velmi rozumná a tolerantní, protože si myslela, že prostě tak to je a dokáže se s tím vyrovnat, ale bylo to úplně jinak. Chlapeček měl přivtělenou velmi silnou dušičku holčičky, která již 4 roky na chlapečka působila a začala mu zcela deformovat jeho osobnost. Po odvedení této dušičky si chlapeček nechal ostříhat vlásky a vzal si na sebe i kalhoty. Takže toto je jen několik důvodů proč se naučit odvádět duše. 

Důležité je opravdu pochopit, že nám dušičky nijak nechtějí ublížit, samy jsou zmatené a chtějí po nějaké době do světla odejít. Velmi jim tím pomůžete a budou vám vděčné. Legrační, byl případ, kdy samou vděčností, že jsme dušičku odvedly, nám zpátky přišla poděkovat … no, ale zase nevěděla jak zpět. Takže jsme jí odváděly dvakrát.  To byl, ale ojedinělý případ.