Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odvádění duší

 

Odvádění duší je snad tím nejdůležitějším, stejně jako harmonizování těla. Velmi se vám uleví. Není snad nikdo, kdo by neměl přivtělenou duši.

Je to proto, že dušiček jsou na světě miliardy, více než lidí. Po nějaké době, kdy buď přijdou na to, že jsou duchy, nebo pominou okolnosti, kvůli kterým zde zůstali, se všichni snaží dostat se do světla. Jsme jejich nadějí.

Poproste anděly, aby vám pomohli s odváděním dušiček. Jsou tam okamžitě, jak jen vyšlete myšlenku a opravdu velmi rádi pomůžou.

Pomyslně stáhneme sloup bílého universálního světla vedle sebe
a ukotvíme si ho tam. Všichni kdo tvrdíte, že to neumíte … umíte! Záměr je tvůrčí a věřte tomu, že když jste si ho představily tak tam prostě je!

Promlouvejte k dušičkám:  Milovaní vy všichni, kdo můžete vstoupit do světla, vstupte… Vy, kdo čekáte mou omluvu, prosím odpusťte mi, vše čím jsem se na vás provinil/-a, je mi to hluboce líto, odpusťte, že jsem nepochopil/-a, že jsem se k vám měl/-a chovat v lásce., Pokud můžete, vstupte do světla. Teď. Vy, kdo nechápete proč tu tento sloupec světla je … Je to vaše cesta domu, vaše těla jsou již nefunkční a jsou pohřbená, ve světle jsou andělé a vaši milovaní, stačí vstoupit a na vše si vzpomenete. 

Některé duše chtějí obejmout, protože jim chybí síla lásky, aby vstoupili, časem to vypozorujete. Toto je takové základní a stručné odvádění
a nezabere tolik času.
 

Věřte, že pokud máte přivtělenou už jen jednu duši a nejste dost silní, může vás velmi nepříjemně ovlivnit…ne úmyslně. 
Po odvedení duší jste to zase vy!

Takto velmi jednoduše se dají odvádět duše, které se přivtělily do vaší aury, nebo jsou ve vašem domě, u vašich milovaných. Vhodné je sloupy božího světla stáhnout třeba v nemocnici, kde plno lidí umírá a chodby jsou dušemi přímo přeplněné. Věřte, že nemocným se hodně uleví. Duší, které bloudí po Zemi, jsou miliardy a bloudí třeba několik století. Vykonáte opravdu prospěšnou službu nejenom sami sobě, ale i těmto dušičkám, které se konečně mohou dostat tam, kam patří. Stahujte /  vytvářejte tyto sloupy všude, kde vás napadne. Na hřbitově, v místě bitev, na veřejných místech, nákupních centrech, na místech neštěstí … díky.

 

Příspěvky

Jak na dušičky mluvit?

1. 5. 2015

 Typy dušiček a jak na ně mluvit.

 

Co jsou přivtělené duše a proč je odvádět.

1. 5. 2015

 Na začátek je třeba vysvětlit, co jsou přivtělené duše a proč je odvádět.