Jdi na obsah Jdi na menu
 


Očista a otevření čaker

czakry.jpg

 

Rovnováha energetických center je nejdůležitější pro vaše zdraví.

Mnohdy jsou tyto centra zaneseny, stresy, napětím, smutkem a negativní energií.

Toto vše lze s naší a andělskou pomocí odstranit.

 

 

Co jsou to čakry a kde jsou tu nebudu vypisovat je toho na internetu plno, ale chtěly bychom upozornit na to, že 

čakry mají 12 vrstev a každá vrstva má své energetické pole, které je třeba prozkoumat.

Čakry jsou brány, kudy do vašeho těla proudí životní síla a inteligence vesmíru. Jakmile je některá vrstva zanesena jakoukoliv negativní emocí, nepropouští světlo dále. Proto tyto čakry čistíme po vrstvách.
V některých vrstvách se ovšem mohou objevit hluboké emocionální bloky, které nejde vyčistit klasicky. Tehdy se napojujeme na bytosti světla, nebo prosíme dušičku toho dotyčného, aby nám ukázal příčinu tohoto bloku a souvislosti nebo události, které vedli k zablokování. Dostáváme instrukce, jak tento blok odstranit a zacelíme ránu, jizvu
po této hluboké emoci. Naplníme světlem, láskou a poprosíme o doléčení.

Jakmile jsou v čakře bloky na vrstvách, není možné tyto čakry očistit a tím zpřístupnit světlu volné proudění a doplňování energií k orgánům, které s touto čakrou souvisí. No co to znamená ... problémy v životě, nemoci ...

Čištění, našich energetických center je, jak zdůrazňují, naši milovaní ze světa za oponou  velmi důležité. Je třeba to dělat preventivně několikrát v týdnu. Není to nic složitého po tom, co jste si očistili důkladně všechny vrstvy a odstranili bloky.

Já osobně prosím archanděla Metatrona o pročištění, zharmonizování a naplnění světlem všechny mé čakry hlavní i vedlejší. Cítím v okamžiku jeho energie, které mi proudí všude tam, kde je třeba. Stačí jen pár minutek v klidu se soustředit, zhluboka prodýchat... a je to. 

Je určitě velká výhoda, když v čakrách nemáte žádné bloky z minulých inkarnací, nebo i z této a energie může tak pročistit všech dvanáct vrstev. Kdo bloky nemáte odstraněné tak s tím koukejte něco dělat.

Nadechněte se do srdeční čakry, nadechujete světlo a lásku a prudkým výdechem ze srdeční čakry veďte toto světlo dolů čakerním kanálem a do všech spodních čaker. To samé uděláte a vydechnete nahoru, až do buď, sedmé nebo dvanácté čakry, podle toho s kolika čakrami pracujete.

Další způsob je, že nadechuji do sedmé čakry a vydechuji až do nulté čakry, která je pod vašimi chodidly. Potom nadechujte světlo do jednotlivých čaker a s výdechem pomyslně otevřete zlatou bránu čaker, které ústí do čakerního kanálu. 

Jistě víte, že čakra jsou zepředu i ze zadu.

Další způsob čištění je spíše pro mazáky J ti co si čakry čistí již léta mohou poprosit AA Michaela o čistící zlatou kouli, která je na zlatém provázku a mohou protáhnout čakry nahoru a dolu jako když čistíte komín.