Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strach ze smrti

22. 3. 2017

Smrt a život je součást našeho bytí zde na Zemi a patří neoddělitelně k sobě. Je to naše znovuzrození. Bez smrti bychom se nemohli znovu narodit a posunout se. Smrt a život je jedna nádherná bytost, která má dvě tváře a jako k jedné bytosti k ní mluvíme a jako jednu bytost ji přijímáme.

Naši milování, s velikou láskou Teď a tady, v tuto chvíli, s tou největší Boží silou a mojí vnitřní silou odstraňuji veškeré bloky, programy, schémata, stopy, stíny a otisky smrti a bolesti. Deaktivuji, vyjímám a rozpouštím v lásku a světlo, teď!

Žádám a prosím, moji milovaní, kteří úzce souvisíte s tímto strachem ze smrti a s touto bolesti, přijďte prosím ke mně. Prosím, milovaná dušičko, milovaný posle času, dovol mi nahlédnout do minulých životů, kdy vznikl tento strach, tato prvotní příčina strachu a bolesti ze smrti. 

Ve všech vrstvách a úrovních Teď a tady s tou největší láskou, moji milovaní, já vás z celého srdce žádám, odpusťte mi, odpusťte mi vše s tou největší láskou. Prosím odpusťte mně veškeré bolesti, strachy a smutky, jak ze smrti, tak z celé celistvosti. Všechny myšlenky, slova a činy i všechny programy a vzorce strachu ze smrti, které jsem vytvořil/-a.

I já odpouštím vám, kteří jste dali zakusit tento strach mě, kteří jste vkládali a vytvářeli ve mně programy, vzorce a předsudky ze smrti.

Odpouštím sám/sama sobě, že jsem tento program, tato slova a činy a myšlenky přijala a ztotožnila se s touto myšlenkou a bolestí, se strachem ze smrti. Odpouštím si a opouštím tyto vzorce a programy, cizí pravdy, informace, slova, činy a myšlenky

Prosím odpusťte i vy, bytosti světla a lásky, i ty bytosti života a smrti, že jsem vytvořil/-a kolem tebe strach, bolest a smutek odpusťte mi prosím. 

Teď a tady vím, že Smrt je nedílnou součástí mého posunu, že díky Smrti můžu dojít k znovuzrození a nejenom díky ní jsem se dostal/-a až sem, do těchto vibrací mého vzestupu. Přijímám vzestup svůj a děkuji ti Smrti za to, že jsi mi toto dala zakusit. Znovu a znovu jsi přicházela, aby mé srdce, mé tělo, duše a mysl se staly znovu a znovu součástí znovuzrození a mého posunu. Teď a tady tě přijímám za svou. Miluji tě, objímám a přijímám. Přijímám vás všechny moji milovaní a přijímám sama sebe jako nedílnou součást života a smrti, mého posunu a vzestupu, mého poslání proměn a rozpomenutí. Vždyť já jsem Láska a světlo. Vždyť já jsem Život a smrt. S tou nejkrásnější energií mého posunu.

Teď a tady přijímám rovnováhu mezi mnou, životem a smrtí. Teď a tady se stávám součástí mého vzestupu, lásky a světla, rovnováhy, klidu a míru. A veškerý strach z tebe, moje milovaná bytosti smrti, Teď a tady společně s námi všemi rozpouštíme. TEĎ! 

Rozpouštíme i všechny stopy, stíny a otisky včetně všech programů a převzatých energii, slov a myšlenek. Rozpouštím ve své mysli, vědomí a podvědomí, v DNA, v očních i ušních čakrách, v náhledu i náslechu, v mých tělech. Veškerá tato bolest a strach z tebe, moje milovaná bytosti smrti, se teď a tady rozpouští a rozplývá a vše s láskou odevzdávám: „Teď!“.  

Moji milovaní, dávám vám všem svobodu. Dávám svobodu i sobě. Teď a tady přes krásný zlatý závoj vám všem navracím veškeré energie, které vy máte u mě a veškeré energie, které já mám u vás, navracím zpět, také přes krásný zlatý závoj. Můj milovaný Michaeli, prosím přetni svým mečem tyto energie jednou provždy, teď.

Smrt je posun pro nás všechny, já ji přijímám a synchronizuji. Rezonuji s ní v té nejčistší lásce mých všech srdcí mého těla, ve vědomí a podvědomí, v mých čakrách. Přijímáme rovnováhu i mezi mnou, životem a smrtí a naplňuji tuto rovnováhou klidem a mírem z čistého zdroje lásky. Mé tělo se stává součástí posunu mého, vesmírného, zemského i pozemského. Je to můj posun, je to má láska, je to mé světlo, je to Můj zvon vibrace a frekvence mého posunu. Tak jest. Tak děkuji.