Jdi na obsah Jdi na menu
 


Strach sám ze sebe, strach stát se tím, kým jsem, strach z Boha

27. 3. 2017

Na pomoc s rozpuštěním těchto strachů můžete zavolat Ježíše, vašeho jednorožce, anděla strážného a ostatní bytosti světla i bytosti všech živlů, kteří vám s velkou láskou hned, jak na ně pomyslíte přispěchají na pomoc. Nezapomeňte si dovolit přijmout tuto pomoc i jim dovolit vstup do vašich energií. Dovolte si veškeré tyto změny a proměny a s láskou jim poděkujte. 

S velkou láskou tě, má milovaná dušičko prosím, abys mne zavedla do prvotních příčin mého strachu sám/sama ze sebe, strachu stát se tím, kým jsem a strachu z Boha.

Moji milovaní, kteří úzce souvisíte s tímto strachem sama ze sebe, stát se tím, kým jsem, z Boha,  žádám a prosím vás, přijďte prosím ke mně. Prosím, milovaná dušičko, milovaný posle času, dovolte mi nahlédnout do minulých životů, kdy vznikly tyto strachy, tato prvotní příčina strachů.

Teď a tady s tou největší láskou, moji milovaní, vás z celého srdce žádám, odpusťte mi, odpusťte mi vše s tou největší láskou. Prosím odpusťte mi veškeré tyto strachy, které jsem ve vás vyvolal/-a. odpusťte mi všechny myšlenky, slova a činy i všechny programy a vzorce strachu sama ze sebe, stát se tím, kým jsem a strachu z Boha. Když jsem ve vás vyvolal/-a strach z Boha, vyvolal/-a jsem ve vás i strach sama ze sebe, neboť my jsme Bohem. 

A prosím odpusťte mi i veškerá slova, myšlenky i činy nelásky, které jsem k vám vyslal/-a, když jste tento strach vyvolali ve mně.

I já odpouštím vám všem, kteří jste dali zakusit tento strach mě a vkládali a vytvářeli jste ve mně programy, vzorce a předsudky které ve mně vyvolaly tyto strachy, které mě tíží a svazují a brání na mé cestě vzestupu. Já je ale s láskou přijímám, neboť jenom díky nim jsem zjistil/-a, co je láska a děkuji vám, že jste mi přišli do života, abyste mi tyto strachy dali zakusit.

Odpouštím sám/sama sobě, že jsem tento program, tato slova, činy a myšlenky přijmula a ztotožnila se s touto myšlenkou a bolestí, se strachem sám/sama ze sebe, se strachem stát se tím, kým jsem a se strachem z Boha. Odpouštím si a opouštím tyto vzorce a programy, cizí pravdy, informace, slova, činy a myšlenky. 

Rozpouštím nyní tyto strachy i všechny stopy, stíny a otisky včetně všech programů a převzatých energii, slov, myšlenek. Rozpouštím je ze své mysli, vědomí a podvědomí, z DNA, z očních i ušních čaker, náhledu i náslechu, z mých těl, buněk, orgánů i všech čaker, z mé akáši a všech světelných uložišť Země, těla i vesmíru, ze všech míst, kde všude jsou tyto strachy uloženy. Veškerou tuto bolest, nepochopení tebe, moje milovaná bytosti strachu z Boha, sama ze sebe a stát se tím, kým jsem, se teď a tady rozpouští a rozplývá a s láskou je vyjímám a odevzdávám Teď!  

Moji milovaní dávám svobodu vám všem. Dávám svobodu i sobě. Teď a tady přes krásný zlatý závoj vám všem navracím veškeré energie, které vy máte u mě a veškeré energie, které já mám u vás navracím zpět, také přes krásný zlatý závoj. Můj milovaný Michaeli prosím přetni svým mečem tyto energie jednou provždy, teď!

Tyto strachy jsou hluboko zakořeněny v nás a je více než vhodně se k nim stále několikrát vracet…. Nepůjde to najednou. Stejně jako se nám odkrývají různá traumata z minulých životů i tyto strachy jsou v různých úrovních a vibracích a vyplouvají postupně.