Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odpuštění s rodiči

16. 3. 2017

 

Moji milovaní, volám si v tuto chvíli všechny mé rodiče, prarodiče, rodiče ze všech inkarnací minulých, současných prolínajících se do budoucích i mé nevlastní rodiče Přijďte prosím nyní ke mě a žádám i všechny zúčastněné, kteří máte něco do činění s mými energiemi mou rodovou karmou mými rodiči mým rozpomenutím mým vědomím, které teďka tady jdou úplně očistit a odevzdat, přijďte prosím a já teď a tady z celého srdce vám moji milovaní rodiče děkuji za život, který jste mi dali znovuzrození a světlo, můj posuneme poznání. Děkuji moje milovaná maminko, že jsi mi dala život, že jsi mi dala dech, nádech a rozpomenutí a děkuji tobě můj milovaný tatínku, že i ty jsi mi dal život prozření, lásku a světlo, že jste mi ukazovali a ukazujete cestu a směr. Prosím odpusťte mi, že jsem vám jakýmkoliv způsobem ubližovat, slovem i  myšlenkou i činem, kdy jsem vás posuzovala, odsuzoval, soudil a v bolestech a krutostech ublížil. Jelikož já jsem součást vás, a vy jste součástí mě ublížil jsem tím i sobě. Tím, že jsem nepřál vám, nepřál jsem ani sobě. Takto jsem se zablokoval já, jenom já sám. Teď a tady měním toto rozhodnutí. Já ho měním s tou nejsilnější bezpodmínečnou láskou samotného Boha ve mně. Protože pouze já to mohu změnit a já je měním, a s láskou vás objímám a děkuji za vše, co jste učinili ať v lásce, nebo nelásce. Děkuji za to, že jsem zde mohl žít, že zde žijí a žít budu. . Prosím odpusťte mi mé zřeknutí se vás. Zřeknutí se sebe, zřeknutí se duše, těla i mysli. Bytostí světel i mé rodiny, jak fyzické, tak duchovní.

I já odpouštím vám, všem veškeré bolesti, krutosti, manipulaci i slova, myšlenky a činy nelásky, které jste vyslali vy ke mně. Odpouštím vám s tou nejsilnější vibrací bezpodmínečné lásky a děkuji všem za to, že byli součástí mě, a stali se součástí mého posunu.

 A já odpouštím sám sobě, že jsem nepochopil a nepřijal situaci a zkušenost, kterou jste mi dali.

Teď a tady přes krásný zlatý závoj moji milovaní vám navracím veškeré energie, které vy máte u mě. Navracím vám je s tou největší láskou a vědomím plné očisty a veškeré energie, které já mám u vás si beru teď přes krásný zlatý závoj, aby ke mně přišly čisté a teď a tady prosím milovaný Michaely společně s námi všemi Prosím o přepnutí těchto vazeb minulosti v plném rozsahu okamžiku přítomnosti teď.