Jdi na obsah Jdi na menu
 


DUCHOVNÍ HYGIENA stará

images--32-.jpg

DUCHOVNÍ HYGIENA

Každodenní duchovní hygiena, by měla být základem, jak na sobě pracovat. Budeme se snažit vám tu nastínit, jak tuto duchovní očistu dělat. Není to vůbec nic těžkého a nezabere to tolik času. Každopádně, když budete pracovat každý den, váš život se podstatně zkvalitní. Na našich akcích, POVÍDÁNÍ S ANDĚLY, které pořádáme každý měsíc, si vše názorně a podrobně ukazujeme.

 

UZEMĚNÍ: Můžete si představit, že vaše tělo je kmenem stromu a z vašich chodidel vyrůstají dlouhé kořeny. Ty kořeny rostou až do středu země. Poprosíme: Milovaná matičko Země, prosím tě, přijmi mé kořeny a ukotvi je až u samotného zemského jádra. Pošli mi skrze ně do mého bytí životní sílu, světlo a lásku. Prosím tě, zároveň ode mne odeber veškeré neláskyplné energie, které v sobě mám, proměň je v lásku a použij tam, kde je třeba. Po chvíli, možná hned jak začnete mluvit, můžete pocítit mravenčení v chodidlech, které může stoupat až po lýtka. Vy, kdo nic necítíte, věřte, že se to opravdu děje a matička Země vás opravdu uzemňuje. Váš záměr se uzemnit je to co to spouští. Takže se to prostě děje.

 

ODVÁDĚNÍ DUŠÍ: Odvádění duší je snad tím nejdůležitějším, kromě harmonizování těla a velmi se vám uleví. Není snad nikdo, kdo by neměl přivtělenou duši. Je to proto, že dušiček jsou na světě miliardy, více než lidí. Po nějaké době, kdy buď přijdou na to, že jsou duchy, nebo pominou okolnosti, kvůli kterým zde zůstali, se všichni snaží dostat se do světla. Jsme jejich nadějí. Pomyslně stáhneme sloup bílého universálního světla vedle sebe a ukotvíme si ho tam. Všichni kdo tvrdíte, že to neumíte…umíte! Záměr je tvůrčí a věřte tomu, že když jste si ho představily tak tam prostě je! Promlouvejte k těmto dušičkám: Milovaní vy všichni, kdo můžete vstoupit do světla, vstupte… vy kdo čekáte mou omluvu, prosím odpusťte mi, vše čím jsem se na vás provinila, je mi to hluboce líto, odpusťte, že jsem nepochopila, že jsem se k vám měla chovat v lásce, pokud můžete, vstupte do světla. Vy, kdo nechápete proč tu tento sloupec světla je… je to vaše cesta domu, vaše těla jsou již nefunkční a jsou pohřbená, ve světle jsou andělé a vaši milovaní, stačí vstoupit a na vše si vzpomenete. (některé duše chtějí obejmout, protože jim chybí síla lásky, aby vstoupili, časem to vypozorujete) Toto je takové základní a stručné odvádění a nezabere tolik času. Věřte, že pokud máte přivtělenou už jen jednu duši a nejste dost silní, může vás velmi nepříjemně ovlivnit…ne úmyslně. Po odvedení duší jste to zase vy!

 

OČISTA SVĚTLEM: Stahuji si proud fotonové energie a nechávám jí proudit celým bytím…jako vodopád. Představuji si, že mé tělo je průhledné, očišťuje mou auru, meridiány, orgány, čakry. Smývá veškeré neláskyplné energie a odplavuje je pryč. Pod tímto vodopádem buďte aspoň pár minutek.

 

OTEVŘENÍ A OČISTA ČAKER: je určitě velká výhoda, když v čakrách nemáte žádné bloky, z minulých inkarnací, nebo i z této a energie může pročistit všech dvanáct vrstev. Kdo nemáte bloky odstraněné tak s tím koukejte něco dělatJ. Čakry jsou brány, kudy do vašeho těla proudí životní síla a inteligence vesmíru. Nadechněte se do srdeční čakry, nadechujete světlo a lásku a prudkým výdechem ze srdeční čakry veďte toto světlo dolů čakerním kanálem a do všech spodních čaker. To samé uděláte a vydechnete nahoru, až do buď, sedmé nebo dvanácté čakry, podle toho s kolika čakrami pracujete. Další způsob je, že nadechuji do sedmé čakry a vydechuji až do nulté čakry, která je pod vašimi chodidly. Potom nadechujte světlo do jednotlivých čaker a s výdechem pomyslně otevřete zlatou bránu čaker, které ústí do čakerního kanálu. Jistě víte, že čakra jsou zepředu i ze zadu. Další způsob čištění je spíše pro mazáky J ti co si čakry čistí již léta mohou poprosit AA Michaela o čistící zlatou kouli, která je na zlatém provázku a mohou protáhnout čakry nahoru a dolu jako když čistíte komín J.

 

NAVRÁCENÍ TĚL DO AURY: 3 těla z aury nám mohou velmi lehce zmizet a to tak, že vám je prostě někdo vezme. Kdo? No mohou to být temné entity a to proto, že vám do nich mohou vkládat prográmky na manipulaci, implantátky… prostě nějakou lumpačinu. Dalším, kdo vám tělíčka může vzít je třeba vaše duše, bytosti světla, Bůh. Proč? Chtějí vás na něco upozornit, něco vám říci, protože jakmile přijdete o svá tělíčka, cítíte se unavení, může vás bolet hlava…prostě není vám dobře. Pokud to jsou bytosti světla, zamyslete se, co jste poslední dobou udělali, jaká rozhodnutí, nebo činy jste vykonali a asi to nebylo ono. Jestli tu není někdo, komu máte pomoci…Když se jich zeptáte, ta myšlenka vám přijde, a nebo nemusí, nebuďte kvůli tomu rozhození. Natáhněte ruce dlaněmi vzhůru. Mezi ruce a vaše tělo si stáhněte zlatou oponu. Prosím o navrácení mého prvního těla do mé aury. Můžete ucítit teplo v dlaních, mravenčení, tlak, jako by vám do nich opravdu něco spadlo, nebo vůbec nic necítíte, ale to tělíčko tam prostě máte! Pomyslně si ho skrze tento zlatý závoj(filtr) navracím zpět. Prostě si představte, že si ho do té aury připlácnete. Takto postupujte se všemi třemi tělíčky.

 

ZACELENÍ AURY: Jakmile máte všechna těla navrácena, očištěna, je vhodné si auru zacelit. Auru si můžete během dne poškodit svými emocemi strachu, hněvu, agrese… jsou v ní potom trhliny, kterými do vaší aury mohou vstoupit duše i jiné entity. Dáváte prostor, aby s vámi někdo manipuloval. Můžete poprosit bytosti světla o toto zacelení, nebo si představte opět fotonovou energii, jak omývá vaší auru a uhlazuje a zaceluje veškerá poškození vaší aury. Nebo prosíme AA Metatrona o zacelení mé aury a děkujeme.

 

OCHRANA: Velmi důležité je si dělat ochranu a to buď, poprosíte AA Michaela, nebo sami. Představte si, jak se na vás snáší nádherné zlaté světlo, které kolem vás udělá zlatou bublinu. Jste uvnitř této koule, jste v bezpečí před mimozemskými entitami, před energ. upírky, před neláskyplnými energiemi, které k vám mohou být od druhých vysílány. Je to vaše pevnost a NIC A NIKDO nenaruší váš prostor. Je tu útulno, teplo…Pro posílení této ochrany můžeme říci Michaelovi, aby obkroužil tuto vaší ochranu svým ohnivým mečem a zacelil jí, aby zde nebyla ani skulinka. Tuto ochranu si vizualizujte i během dne, posilujte jí.

 

SLAĎOVÁNÍ: V této době, kdy Zemi doslova bombardují energie lásky, se vaše fyzické tělo i duchovní tělo rozechvívají přívalem těchto velmi silných energií. Nejsme zvyklí na tolik energií lásky, a proto každá tato vlna pro nás může znamenat to, že se naše energie, rozhodí, rozladí. Nejen, že nemůžeme takto rozladění, přijímat tyto energie kvalitně, ale může nám to způsobit i šok. Čakry se zavřou tímto šokem a duše a tělo nejsou v rovnováze. My s Kačenkou slaďujeme kde co J. Fyzické tělo s duší, DNA s fyzickým tělem, fyzické tělo s myslí, duchovní tělo s bytostmi světla a lásky,duchovní tělo s myslí, DNA s čakrami, fyzické tělo s čakrami… Děláme to jednoduše, buď si představujeme, jak se tyto energie spojují v jeden celek, nebo si představte, vaši středovou osu těla, na jedné straně svého těla uchopte pomyslně duši na druhé straně uchopte tělo a zarovnejte je do této středové osy. Můžete toto posílit tím, že podél této osy obkroužíte spirálu zlatého světla, která toto spojení upevní. Říkáme: slaďuji a harmonizuji vysoko vibrační frekvence své duše se svým fyzickým tělem v jedno. Jak nám stále bytosti světla připomínají je to veledůležité a aby zdůraznili důležitost, podotýkají, že jde o náš život. Takže když nic tak toto určitě nezapomeňte udělat a to několikrát za den a zároveň si otevřete opět čakry a prodýchejte je.

Názorná ukázka ze semináře:

https://www.youtube.com/watch?v=0QCTg8C7E1U

 

ZRCADLENÍ Nebo-li, karmický způsob života. Co to je?

Cokoliv se vám nelíbí na druhých….kradou, lžou, jsou agresivní, žárlí… je to, co jste i vy dělali druhým. Jakmile vám do života začnou chodit lidičky, u kterých se bude projevovat povaha či situace, která vás popuzuje, věřte tomu, že vám je do cesty přivádí vaše dušička a to z jednoho prostého důvodu.
JE ČAS TO OČISTIT!!  Je potřeba, abyste si to uvědomili a přijali to. ANO I JÁ JSEM SE TAKTO CHOVAL. PŘIJÍMÁM TO A ODEVZDÁVÁM TO.


Jak zrcadlení čistit?

Moje milovaná dušičko, prosím tě s velkou láskou, abys mi přivedla všechny ty dušičky, kterým jsem tímto způsobem života i já ublížil/a. (Nezapomeňte mezi sebe a tyto dušičky stáhnout ochranný závoj božího světla) Dušička vám je mile ráda okamžitě přivede. Potom stačí udělat trojí odpuštění, jak jste od nás již mnohokrát slyšeli:

Moji milovaní, prosím, odpusťte mi, že jsem vám tímto způsobem života ( žárlivost) ublížil/a. Uvědomuji si, že to nebylo v lásce a prosím, abyste mi odpustili. I já odpouštím vám veškerou neláskyplnou energii, kterou jste na oplátku vyslali ke mně. Odpouštím i sama sobě.

Navrátit energie:  Prosím vás, abyste mi navrátili veškeré mé energie skrze závoj božího světla, které já mám u vás a i já vám navracím veškeré vaše energie skrze závoj božího světla, které vy máte u mne. Prosím tě, AA Michaeli, abys tyto energie přetnul, až doběhnou do úplného konce a navrátil každému, co jeho jest.

Počítejte s tím, že to nebude stačit jednou. Až budete mít toto zrcadlení očištěno už vám buď nebude vadit, že se tak druzí chovají, nebo takové lidi už nebudete potkávat. Je dobré si to vysledovat. Co mi vadí na druhých? Zapisujte si to a po dlouhých zimních večerech……čistit, čistit, čistit.laugh

 

ČIŠTĚNÍ  KARMY

 

V dnešní době boží milosti je již velmi jednoduché si očistit karmu. Víte, že energie lásky dokáže cokoliv. Jak si očistit karmu?

Zavolejte si dušičku, toho s kým nemáte zrovna dobré vztahy. Z 90% to jsou vaši nejbližší. Mezi vás stáhněte závoj božího světla jako takový filtr.

 

Prosím tě můj(má) milovaný(á) odpusť mi vše čím jsem se proti tobě provinila.

Odpouštím i tobě čím ses ty provinil(a) na mě.

Odpouštím sama sobě.

Prosím tě o navrácení všech mých energií, které já mám u tebe. I tobě navracím všechny energie, které ty máš u mě a prosím tě milovaný AA Michaeli o přetnutí těchto energií, až doběhnou do úplného konce. Děkuji

 

Ostatní můžete zahrnout do čištění kolektivní karmy. Tehdy k vám přijdou úplně všechny dušičky ze všech inkarnací, které jste měli zde na Zemi a ublížili jste si. Počítejte s tím, že to bude chvilku trvat a budete tomu muset věnovat více úsilí. Vaše dušička vám je bude vodit sama a to podle vaší mentální síly. Nemusíte se věnovat ničemu jinému než odpouštění.

Moje milovaná dušičko v tuto chvíli spouštím čištění kolektivní karmy.

Spouštím TEĎ!

V ten moment vám dušička začne přivádět všechny dušičky, se kterými je třeba udělat si odpuštění a to stejným způsobem jako u vašich blízkých.

Nezapomeňte na závoj světla a stáhněte vedle sebe sloupy božího světla.

Prosím vás, moji milovaní odpusťte mi vše čím jsem se proti vám provinila.

Odpouštím i vám čím jste se vy provinili na mě.

Odpouštím sama sobě.

 

 

Proč čistit karmu? Ve vašem životě již nebude nikdo, kdo by vám měl něco vracet a ubližovat vám.