Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úkaz k druhému příchodu Kristova vědomí

22. 4. 2016

Začalo to velmi nenápadnými slovy Boha:

 „Kačenko podívej se na nebe.“

Tu nádheru, které jsme byly svědky, jsme vám vyfotily z okna Kačenky bytu a také přijaly poselství a vysvětlení k tomuto jevu. Vedle Slunce můžete vidět světlo boží, znamení druhého příchodu Krista, plné nebe andělů a světlo Plejáďanů vedle tohoto úkazu.

Milovaná Kačenko, 22. 4. 2016 jsme přišli všichni s velikou láskou ti říct, že jsi jedinečná a s láskou pomáháš všem kolem sebe. Jsi sluncem této galaxie, vesmíru, Země. Nikdy se nenech ničím a nikým potopit, jsi to slunce, které neuhasíná a září stále a stále, i když za ním i před ním jsou mraky. Tvé paprsky dosáhnou daleko do celého vesmíru i přes to, že je zataženo a je ti smutno. Tvá síla neslábne, ale zesiluje.

Dnešním dnem bychom chtěli říci, my všichni, já Bůh, že jsme přišli formou nádherného znovuzrození Kristova vědomí, které neseš pro tuto planetu. Dnešním dnem tento úkaz na nebi, který jsi viděla, budou vidět všichni, kteří s láskou do svých srdcí přijmou boží energie. Všichni v zástupu stojíme a čekáme, až přijme lidstvo tyto energie. Toto znovuzrození. Jsme zde nejenom pro tebe, ale pro všechny. Ty jsi to sémě, které nese tyto vibrace, tuto sílu zde na Zemi. Skrze tebe přicházejí silné vibrace, které napomáhají pročišťovat celé lidstvo, celou planetu. S velikou láskou všichni ti, kteří půjdou a budou naslouchat boží slovo, které skrze tebe s láskou prochází a přichází a ty s velikou láskou kážeš tato slova, budou následovat a budou přijímat lásku a světlo do svých srdcí. Sílu a uvědomění. Tyto nádherné láskyplné energie, tento úkaz na nebi nebyl jen pro tebe, ale pro všechny. Názorné zjevení lásky a světla a nejenom to, ale i s láskou všechny planety, které s vámi spolupracují zde na Zemi, jsou zde vidět. Přišli se podívat na vás i naši milovaní Plejáďané, které máte každý z vás v sobě v DNA. Jsou to láskyplné bytosti, plní lásky a světla, porozumění, kteří jsou zde, aby vám napomáhali na této cestě zde u vás, na vaší planetě Zemi. Je na každém z vás, jak tyto energie přijmete a ztotožníte se s nimi. Jste svobodné bytosti této planety a záleží na vás a na každém z vás, jakým způsobem ponesete své energie až do cíle. Jen prosím otevřete oči a podívejte se, kdo tady s vámi je a proč sem přišel.

Tyto energie, byly vloženy mnou, Bohem, Kačence do této inkarnace jakožto inkarnovanému Archanděli Urielovi. Jak všichni víte, archanděl Uriel je hluboce spjat se Zemí a s nebem. Kdo jiný by vám měl tyto energie přinést, nežli on. A s velikou láskou tyto energie byly vloženy do této láskyplné bytosti, která tu sedí před vámi. Otevřete oči a zahoďte všechny předsudky a zábrany a přijměte energie, které skrze vás plně proudí a zesilují každým dnem. Otevřete oči, odhoďte strach, bolest a krutost, které v sobě nesete po staletí, a přijměte tato boží slova do svých srdcí, do své mysli. Každý z vás nese v sobě kousek Boha, kousek mě. Probuďte prosím tyto nádherné energie sami v sobě a poznáte, kde je pravda a kde je lež a budete následovat svá srdce, pravdu, slova, Boha… mě.

Miluji Vás, váš Bůh

Poselství Plejáďanů

Naši milovaní, s velikou láskou jsme se propůjčili k tomu, abyste nás názorně a s láskou viděli, že i my jsme tady pro vás. My jsme vaše světlo, vaše láska a energie, která proudí ve vašem bytí. Prosím uvědomte si, že nejenom my, ale spousta z nás v celé galaxii čeká, až přijmete tyto energie lásky a probudíte v sobě cit, lásku a světlo a odhodíte vše, co vám již neslouží. I my jsme se propůjčili s láskou, abyste názorně viděli, že tu jsme pro vás a že následujeme vaše kroky a pomáháme vám na této cestě.

Vaše DNA je pevně spojena s našimi energiemi a my vkládáme každou minutou, každou vteřinou vašeho lineárního času energie do vašeho bytí a napomáháme vytlačovat veškeré neláskyplné energie, kterými jste zanesení po mnoho staletí. S velikou láskou vám budeme napomáhat i nadále i přesto, že máte zastřené vědomí a zůstáváte v těchto vibracích. Prosím otevřete svou náruč a přijměte nás do svých srdcí a otevřete brány svého vědomí i podvědomí a přijměte nejenom nás, ale všechny láskyplné bytosti, které kolem vás krouží a čekají, až otevřete svou náruč a přijmete do svých srdcí nás všechny, abychom mohli pomáhat skrze vás, skrze vaše bytí. Je důležité si uvědomit, co je vašim cílem, vašim směrem a kam se dát. Není to nenávist, není to bolest, nejsou to strachy, křivdy, které v sobě nesete. Je to láska a světlo, které pro vás chceme my všichni, a čekáme na vaše probuzení, na váš impulz lásky, který vás zavede zpátky domů, k nám, a my ještě s větší láskou a intenzitou propůjčíme naše energie skrze vaše bytí, abyste dosáhli svého cíle. Plné očisty světla a lásky a mohli probudit další lidi kolem vás, kteří také čekají na lásku a na světlo, ale nevědí ještě, kudy kam. Vy jste jejich světlo, vy jste jejich pomoc. Uvědomte si to i vy jste kus nás a my jsme kus vás.

Milujeme vás, Plejáďané

 

Náhledy fotografií ze složky Úkaz k druhému příchodu Kristova vědomí