Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poselství Kačence od Boha

POSELSTVÍ  OD BOHA,  KTERÉ  PŘIJALA  KAČENKA  17. 1. 2016

Moje milovaná včerejší den byla velká událost, nejenom pro tebe, ale úplně pro veškeré lidstvo této planety. Uchopila jsi svou sílu a přijala jsi energie Kristova vědomí. Léčení uzdravení a té největší ochrany pro celou planetu.

Jsi posel, který byl vyslán Bohem, zachránit tuto Zem, včetně všech osob na této planetě. Nezůstáváš stát za žádnou cenu. Jsi sluncem a měsícem této planety. Tvé obavy, které máš již propusť a uchop a zvedni své vibrace ještě výš směrem domů. Brzo již poznáš sílu svého srdce, svého bytí, která ti pomůže ukázat všem směr cesty a osvobození.

Ilonka ti bude vždy po tvém boku, bude tvou oporou silou a kamarádem. Ani ona nezůstává stát. Je zde proto, aby pomáhala tobě, ale i ostatním. Budete stále spolu a navzájem si pomáhat.
Tvé včerejší vyřčení oběhne celý svět, během pár dnů uslyšíš odezvy od druhých, nemějte strach, jsme tady s vámi a pomůžeme vám vykročit tím správným směrem k probuzení celého lidstva.

Jsme stále s tebou a otevírají se ti brány, portály do jiných dimenzí. Budeš nahlížet a pomáhat nejenom této planetě, ale i ostatním kolem vás. Tvá síla se ztisícinásobila tím, že jsi o sobě řekla pravdu a otevřela jsi dveře do svého bytí, aby mohla proudit ta nejsilnější energie celého božství. Brzy uchopíš i poslední schopnosti na tvé fyzické úrovni a ukážeš, co dokážeš.

Lidé na kolenou vstanou a budou moci jít. Lidé nemocní budou zdraví, ale je důležité si uvědomit, jak a proč s nimi pracovat.
Ne každý se bude moc dát vyléčit a ukázat jim směr. Bude i spousta otázek na které budou chtít odpovědi. Připravte se na vlnu, která přijde v blízkých dnech. Budete připraveni odpovědět a ukázat co umíte. Vstřebávejte a pomáhejte a s láskou přijímejte.

 Váš Bůh